BetnGo Kazino Rishikimi

review
BetnGo Casino
Luaj Tani
Faqja e internetit:
http://www.betngo.com
Email:
support mail: [email protected]
telefon: support phone: 00 356 21 314 984
Mobile: yes
Mbyllur: no
Blacklisted:
Kazino Software: Betsoft Microgaming NetEnt Playtech Emigidy Tain
Llojet kazinove: Instant Play Kazino Aplikacion
Monedhat: Euros Swedish kronor US dollars
Liçensë: Curacao
Gjuhë: English Polish Greek
Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Paysafe Card Skrill 1-Tap
Metodat e Tërheqjes: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer
Koha e pagesës: ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 3-5 days, bank transfers: 3-5 days, cheques: Not offered, pending time: 24-48 hours
Tërheqje maksimale: 10 000 EUR per month
Data e krijimit: 2005
Pronar: WL Services N.V. Casinos
Karakteristika:
 • Përdor kodin SSL
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Opt-në e nevojshme.
 • Xhekpote Progresive
 • BetnGo Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

BetnGo Casino është themeluar në vitin 2005

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

BetnGo Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Microgaming, NetEnt, Playtech, Emigidy, Tain. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e BetnGo Casino të disponueshëm

 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Uk Kumar License
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - $name është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Live Chat në dispozicion
 • 24/7 Live Suport
BetnGo Casino
40x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • 24/7 Live Cat
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Në dispozicion në Celular
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Xhekpote Progresive
 • Lojra të drejta i provuar
BetnGo Casino
70xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • 24/7 Live Cat
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Uk Kumar License
 • Kazino e re 2019
 • Vendos baste €5 për raund
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
BetnGo Casino
70xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kazino e re 2019
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
BetnGo Casino
40x(d+b)Bast
WELCOMEKodi Bonusit
€25Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.