sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

BetPlay Casino Rishikim

BetPlay Casino Rishikim
BetPlay Casino
Editors' rating: -/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
3 Bonuses available in May 2022
BetPlay Casino Rishikim
BetPlay Casino Përditësuar së Fundmi: 04/27/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

-/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Shfaqur në:

Depozita Minimale

10000 EUR per month

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • BetPlay Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Certifikata e Besimit
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - BetPlay Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh

Screenshot-e të BetPlay Casino

Kasino Online BetPlay Casino Merr bonus BetPlay Casino Hyr në Kazinonë BetPlay
Pronar

Corredor Empresarial S.A.

Data e krijimit

2017

Liçensë

Colombia

Përmbledhje

BetPlay Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Microgaming, NetEnt, Rabcat. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
Koha e pagesës

ewallets

24-48 hours

karta krediti / debiti

3-5 days

transferta bankare

not offered

çek

not offered

koha e pritjes

48 hours
Kazino Software
Kontakte

Faqja e internetit

https://betplay.com.co/

Email

support mail: [email protected]

Telefon

support phone: +44 2037 697 154

Vlerësimet e Lojtarëve të BetPlay Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

No license available No license available

BetPlay Casino Lojëra

 • Slote
 • Ruletë
 • Video Poker
 • Bingo
 • Blackjack
 • Baccarat
 • Craps
 • Keno
 • Bileta Gërvishtëse

Llojet kazinove

 • Kazino me Lojëra në Çast
 • Kazino Aplikacion
 • Shkarko Kasino
 • Kazinotë e Pokerit
 • Kompani Bastesh
 • Kazino Live
 • Adresat e Bingos
 • No Account Casinos
 • Kazinotë e Reja

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në BetPlay Casino

Cashable
€500 Bonus i Mireseardhjes at BetPlay Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €500 deri në 100% BetPlay Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Siguruar me SSL kod
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Kazino e re 2022
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave

Bonuset me Depozitë në BetPlay Casino

Cashable
€500 Bonus Depozitave i Dytë at BetPlay Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: €500 deri në 50% BetPlay Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Shtyrje Manuale
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Mbështetje Njohurish
 • Novomatik Lojra Elektronike
Cashable
€500 Bonus Depozitave i Tretë at BetPlay Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: €500 deri në 50% BetPlay Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Gati për Celular
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.