sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

BetRally Casino Rishikim

BetRally Casino Rishikim
BetRally Casino Mbyllur
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
7 Bonuses available in July 2022

MbyllurIt’s no longe operates

Find Better Casino
BetRally Casino Rishikim
BetRally Casino Përditësuar së Fundmi: 04/27/2022 United StatesNot available anymore
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews

Depozita Minimale

2000 EUR per week

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Kazino e re 2019
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Software provuara te drejta

Faqet simotra BetRally Casino

Pronar

ZapZap Marketing Limited Casinos

Data e krijimit

2013

Liçensë

Curacao, UK Gambling Commission

Përmbledhje

BetRally Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, iSoftBet, Microgaming, NetEnt. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Debit
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Direct Bank Transfer
 • Maestro
Metodat e Tërheqjes
 • Neteller
 • Visa Debit
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
Koha e pagesës

ewallets

24-48 hours

karta krediti / debiti

3-5 days

transferta bankare

3-5 days

çek

not offered

koha e pritjes

3-5 days
Gjuhë
Pagesa Minimale

Kazino Software
 • Betsoft
 • iSoftBet
 • Microgaming
 • NetEnt
Kontakte

Faqja e internetit

http://betrally.com

Email

support mail: [email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të BetRally Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

UKGC UKGC
Curacao Curacao

BetRally Casino Lojëra

 • Slote
 • Ruletë
 • Video Poker
 • Bingo
 • Blackjack
 • Baccarat
 • Craps
 • Keno
 • Bileta Gërvishtëse

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në BetRally Casino

BetRally Casino Mbyllur

$300 Bonus i Mireseardhjes at BetRally Casino

BetRally Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $300 deri në 150% BetRally Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Certifikata e Besimit
 • Kufijtë e Lartë e Tërheqjes
 • BetRally Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj

BetRally Casino Mbyllur

$400 Bonus i Mireseardhjes at BetRally Casino

BetRally Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: $400 deri në 200% BetRally Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software

BetRally Casino Mbyllur

€100 Bonus i Mireseardhjes at BetRally Casino

BetRally Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% BetRally Casino
Rishikim
€25 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Opt-në e nevojshme.
 • Filloni nga 10 €
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • Shpërblim i Sistemit

BetRally Casino Mbyllur

€400 Bonus i Mireseardhjes at BetRally Casino

BetRally Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €400 deri në 200% BetRally Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
40x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • BetRally Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Certifikata e Besimit
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)

Bonuset me Depozitë në BetRally Casino

BetRally Casino Mbyllur

$150 Bonusi Ringarkohet at BetRally Casino

BetRally Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonusi Ringarkohet: $150 deri në 50% BetRally Casino
Rishikim
€25 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Kazino Online më të mira
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes

BetRally Casino Mbyllur

€40 Bonusi Ringarkohet at BetRally Casino

BetRally Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonusi Ringarkohet: €40 deri në 50% BetRally Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • BetRally Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Uk Kumar License
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)

BetRally Casino Mbyllur

€30 Bonusi Ringarkohet at BetRally Casino

BetRally Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonusi Ringarkohet: €30 deri në 50% BetRally Casino
Rishikim
€20 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Përdor kodin SSL
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Më i larti Shqipëri Kazino
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.