sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë!

Shihni më shumë kazino
Grand Casino
Grand Casino 5th Deposit Bonus: 100%
Merr bonus
Ignition Casino
Ignition Casino 2nd Deposit Bonus: 100%
Merr bonus
Red Dog Casino
Red Dog Casino Deposit Bonus: 245%
Merr bonus
Shihni më shumë kazino

Bets Casino Rishikim

Bets Casino Rishikim
Bets Casino Mbyllur
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
5 Bonuses available in July 2022

MbyllurIt’s no longe operates

Find Better Casino
Bets Casino Rishikim
Bets Casino Përditësuar së Fundmi: 04/27/2022 United StatesNot available anymore
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews

Depozita Minimale

9000 GBP, USD, EUR, AUD or 50,000 SEK, NOK, ZAR, in any 30 days period.

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Ekselent për kumar celular
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Vlera të Larta Promovimet
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
Pronar

Zirconium Gaming Limited Casinos

Data e krijimit

Liçensë

Antigua Online Gaming Association

Përmbledhje

Bets Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Playtech. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Paysafe Card
 • Ukash
 • WebMoney
 • Bank Draft
 • Solo
 • Entropay
 • Boleto
 • Santander
 • Maestro
 • POLi
 • Diners Club International
 • ClickandBuy
 • EcoPayz
 • Przelewy24
 • iDEAL
 • Sofortuberwaisung
 • Nordea
 • EPS
 • Abaqoos
 • eKonto
 • Euteller
 • Lobanet
 • Neosurf
 • Multibanco
 • DineroMail
 • QIWI
 • AstroPay Card
 • TrustPay
 • Yandex Money
 • instaDebit
 • Moneta
 • FundSend
 • Bancontact/Mister Cash
 • iDebit
 • Instant Wire Transfer
 • Internet Banking
 • Intercash
 • CLICK2PAY
 • Instant Bank
 • PayU
 • PlusPay
 • Swiff
 • Visa Delta
 • Suomen Verkkomaksut
 • Dotpay
Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Bank Wire Transfer
 • WebMoney
 • Entropay
 • ClickandBuy
 • EcoPayz
 • instaDebit
 • CLICK2PAY
Koha e pagesës

ewallets

24-48 hours

karta krediti / debiti

4-7 days

transferta bankare

2-7 days

koha e pritjes

72 hours
Kazino Software
 • Playtech
Kontakte

Faqja e internetit

http://casino.bets.com

Email

support mail: [email protected]

Telefon

uk support phone: +44-800-3277-214 australia support phone: 1-800-045-006 international support phone: +63-2-756-7983

Vlerësimet e Lojtarëve të Bets Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

No license available No license available

Bets Casino Lojëra

 • Slote
 • Ruletë
 • Video Poker
 • Bingo
 • Blackjack
 • Baccarat
 • Craps
 • Keno
 • Bileta Gërvishtëse

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në Bets Casino

Bets Casino Mbyllur

€350 Bonus i Mireseardhjes at Bets Casino

Bets Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: €350 deri në 200% Bets Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€35 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Lojra të mëdha Celular
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm

Bets Casino Mbyllur

£300 Bonus i Mireseardhjes at Bets Casino

Bets Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £300 deri në 200% Bets Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£35 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Online Që nga
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Lojrat Scratchcard
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Bets Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Bastet sportive dhe kazino në një

Bets Casino Mbyllur

£500 Bonus i Mireseardhjes at Bets Casino

Bets Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: £500 deri në 100% Bets Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Nisur në 2022
 • Uk Kumar License
 • Lojrat Scratchcard
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Chat Live në dispozicion 24/7

Bonuset me Depozitë në Bets Casino

Bets Casino Mbyllur

£1000 Bonus i Rulotës së Lartë at Bets Casino

Bets Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Rulotës së Lartë: £1000 deri në 200% Bets Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
15x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2022
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Licenca UK
 • Software provuara te drejta
 • Mënyra e ofruar pa instalim
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)

Bets Casino Mbyllur

€250 Bonus Depozitave i Dytë at Bets Casino

Bets Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus Depozitave i Dytë: €250 deri në 200% Bets Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€35 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Certifikata e Besimit
 • Kazino e krijuar
 • Në dispozicion në Celular
 • Nuk kërkohet llogari
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Përkrahje për Live Cat
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.