sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Betser Casino Rishikim

Betser Casino Rishikim
Betser Casino
Kazinoja është mbyllur tashmë
Editors' rating: -/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
4 Bonuses available in May 2022
Betser Casino Rishikim
Betser Casino Kazinoja është mbyllur tashmë Përditësuar së Fundmi: 04/27/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

-/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Gjej kazino alternative Mbyllur

Depozita Minimale

Not Stated

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Siguruar me SSL kod
 • Betser Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Betser Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Nuk kërkohet llogari
Pronar

Hero Gaming Limited Casinos

Data e krijimit

2016

Liçensë

Malta Gaming Authority, Curacao

Përmbledhje

Betser Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Playson, Quickspin, Yggdrasil Gaming, Push Gaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Trustly
Koha e pagesës

ewallets

24 hours

karta krediti / debiti

3-5 days

transferta bankare

3-7 days

çek

not offered

koha e pritjes

24-48 hours
Gjuhë
Monedhat
Pagesa Minimale

Kontakte

Faqja e internetit

http://www.betser.com

Email

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të Betser Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

MGA MGA
Curacao Curacao

Betser Casino Lojëra

 • Slote
 • Ruletë
 • Video Poker
 • Bingo
 • Blackjack
 • Baccarat
 • Craps
 • Keno
 • Bileta Gërvishtëse

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në Betser Casino

Cashable
10 Bonus i Mireseardhjes at Betser Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 10 deri në 10 Betser Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Opsion per Lojrat Online
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Certifikata e Besimit
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
Cashable
€100 Bonus i Mireseardhjes at Betser Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% Betser Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
40xb Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kazino Celular
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Mënyra e ofruar pa instalim
Cashable
€200 Bonus i Mireseardhjes at Betser Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% Betser Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
40xb Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
Cashable
€25 Bonus i Mireseardhjes at Betser Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €25 deri në 100% Betser Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
40xb Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Xhekpote Progresive
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • Gati për Celular
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.