BetsKING Kazino Rishikimi

reviewBetsKING CasinoLuaj Tani
 • Mobile: yes
 • Mbyllur: yes
 • Blacklisted:
Monedhat:
Liçensë:
Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission
Metodat e Tërheqjes:
MasterCard Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer Ukash EcoPayz
Koha e pagesës:
ewallets: 0-24 hours, credit / debit cards: 3-10 days, bank transfers: 3-7 days, cheques: Not offered, pending time: 48 hours
Tërheqje maksimale:
2500 EUR per week
Data e krijimit:
2008
Pronar:
Gantor International Ltd Casinos
Karakteristika:
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Online Që nga 2008
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Pagim i Shpejtë
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Kazino Gati Celular

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

BetsKING Casino është themeluar në vitin 2008

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

BetsKING Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Leander Games, Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, B3W Group, GGL Global Gaming, Igaming2go, Amaya (Chartwell). Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e BetsKING Casino të disponueshëm

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Përdor kodin SSL
 • Më i larti $country-name Kazino
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
 • 0-24 Afati Tërheqjes
 • Website optimizuar për Celular
BetsKING Casino
30x(d+b)Bast
100%XMASKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Krenohet A App tunelit
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Turne në Lojra
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
BetsKING Casino
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$10Depozitë Minimale
 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - $name është kazino të tjerët janë në krahasim me
BetsKING Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.