sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Betway Casino Rishikim

Betway Casino Rishikim
Betway Casino
Editors' rating: 6.64/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
3 Bonuses available in August 2022
Betway Casino Rishikim
Betway Casino Përditësuar së Fundmi: 04/27/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

6.64/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
€/£/$10

Depozita Minimale

No

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Në dispozicion në Celular
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
 • Live Chat në dispozicion
 • Lehtësisht i Navigueshëm

Screenshot-e të Betway Casino

Kasino Online Betway Casino Merr bonus Betway Casino Hyr në Kazinonë Betway

Faqet simotra Betway Casino

Pronar

Betway Limited

Data e krijimit

2005

Liçensë

Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission

Përmbledhje

Betway Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Evolution Gaming, Genesis Gaming, Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Rabcat. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Betway Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Direct Bank Transfer
 • Maestro
 • GiroPay
 • EcoPayz
 • EPS
 • Euteller
 • Neosurf
 • Trustly
 • PayPal
 • instaDebit
 • eChecks
 • Sofort (by Skrill)
 • Zimpler
Metodat e Tërheqjes
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Skrill
 • Direct Bank Transfer
 • EcoPayz
 • PayPal
 • instaDebit
 • eChecks
Koha e pagesës

ewallets

24-48 hours

karta krediti / debiti

3-5 days

transferta bankare

3-7 days

çek

not offered

koha e pritjes

24-48 hours
Kazino Software
 • Evolution Gaming
 • Genesis Gaming
 • Microgaming
 • NetEnt
 • NextGen Gaming
 • Rabcat
Kontakte

Faqja e internetit

http://betway.com/casino

Email

support mail: [email protected]

Telefon

uk toll free phone: 0-808-238-9841 canada toll free phone: 1-877-811-2604 international support phone: +44-808-238-9841

Vlerësimet e Lojtarëve të Betway Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

BGC BGC
MGA MGA
UKGC UKGC

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në Betway Casino

Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Betway Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €250 Betway Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
50x Bast
BGC BGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesve të ndryshme Software

Bonuset me Depozitë në Betway Casino

Cashable
25% Bonus Depozitave i Dytë at Betway Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: 25% deri në €250 Betway Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
50x Bast
BGC BGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Ofruesve të ndryshme Software
Cashable
50% Bonus Depozitave i Tretë at Betway Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: 50% deri në €500 Betway Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
50x Bast
BGC BGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.