sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

BitDice Casino Rishikim

BitDice Casino Rishikim
BitDice Casino
Editors' rating: 6.23/10
Users rating: 10 /10 Based on 32 reviews
2 Bonuses available in August 2022
BitDice Casino Rishikim
BitDice Casino Përditësuar së Fundmi: 08/11/2022 32 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

6.23/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
$ 10

Depozita Minimale

No limits

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Lojrat Kazino më të mira
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • Paketa bujare të mirëseardhjes

Screenshot-e të BitDice Casino

Kasino Online BitDice Casino Merr bonus BitDice Casino Hyr në Kazinonë BitDice
Pronar

Kairos Overseas N.V.

Data e krijimit

2014

Liçensë

Curacao

Përmbledhje

BitDice Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Evolution Gaming, GameArt, Playson, Pragmatic Play, Yggdrasil Gaming, Amatic Industries, Booming Games, EvoPlay, Habanero, Nolimit City, Push Gaming, Relax Gaming, Tom Horn Gaming, VIVO Gaming, Wazdan, BGAMING, Booongo, Platipus, Spinomenal, Hacksaw Gaming, Mascot, Eurasian Gaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në BitDice Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Visa
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Ethereum
 • EOS
Metodat e Tërheqjes
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Ethereum
 • EOS
Koha e pagesës

up to 1 working day

Gjuhë
Monedhat
Pagesa Minimale

No limits

Kazino Software
 • Betsoft
 • Evolution Gaming
 • GameArt
 • Playson
 • Pragmatic Play
 • Yggdrasil Gaming
 • Amatic Industries
 • Booming Games
 • EvoPlay
 • Habanero
 • Nolimit City
 • Push Gaming
 • Relax Gaming
 • Tom Horn Gaming
 • VIVO Gaming
 • Wazdan
 • BGAMING
 • Booongo
 • Platipus
 • Spinomenal
 • Hacksaw Gaming
 • Mascot
 • Eurasian Gaming
Kontakte

Faqja e internetit

bitdice.me

Email

[email protected] [email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të BitDice Casino

(32 Vlerësimet)
Allison
5/5
I Vlerësuar: 2022-03-11

Për mua është një nga kazinotë më të mira! Dje isha me fat që fitova më shumë se 500 usd dhe sot në mëngjes kam pasur njoftim se pikërisht kjo shumë është depozituar në llogarinë time bankare! Shumë lojëra për t'u argëtuar dhe promovime vërtet të mira. Unë e verifikova veten me ID-në time gjatë tërheqjes së parë dhe që atëherë nuk ka pasur asnjë problem.

For me it is one of the best casinos! Yesterday I was lucky to win more than 500usd and this morning I have already had notification that exactly this sum was deposited on my bank account! Lots of games to have fun and really good promos. I verified myself via my ID during the first withdrawal and there have been no problems at all ever since.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Tammy
5/5
I Vlerësuar: 2022-03-11

Unë jam një lojtar finlandez dhe kjo kazino mund të plotësojë të gjitha nevojat e mia. Mund të gjej pothuajse të gjitha lojërat që më pëlqejnë nga shumë ofrues të ndryshëm. Rekomandohet patjetër të provoni

I am a finnish player and this casino can fill all my needs. I can find almost all the games I like from many different providers. Definitely recommend to try

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Stager
5/5
I Vlerësuar: 2022-03-11

Unë do t'ju jap mendimin tim të sinqertë! Kazinoja është mjaft e mirë dhe nuk mashtron, dhe kjo është çuditërisht e mirë, sepse tani është e vështirë të gjesh kazino të ndershme me lojëra të mira dhe tërheqje të shpejta, në përgjithësi, unë ju këshilloj! vlerësimi im është 9/10.

I'll give you my honest opinion! The casino is quite good and does not cheat, and this is surprisingly good, because it is difficult now to find honest casinos with good games and fast withdrawals, in general, I advise you! my rating is 9/10.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Daniel
5/5
I Vlerësuar: 2022-03-11

Jam nje klient i kenaqur me nje vit eksperience. Më pëlqen pothuajse gjithçka në lidhje me këtë vend - lojëra, shërbime, pagesa, mbështetje. Asnjë problem negativ nuk është përballur ende.

I am a satisfied customer with a year of experience. I like almost everything about this place – games, service, payouts, support. No negative issues faced yet.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Daan
5/5
I Vlerësuar: 2022-03-11

Ka ofrues të mirë, ndihma e mirë verifikimi është gjithçka në rregull shpejt. Kam kërkuar 2 tërheqje. Për mua një kazino që do ta luaj sërish.

There are good providers, good verification assistance being everything right fast. I have requested 2 withdrawals. For me a casino that I will play again.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
David
5/5
I Vlerësuar: 2022-03-11

Ata kanë bonuse të ndryshme me kushte të shkëlqyera. Gjithashtu, ata kanë promovime pa bast, gjë që është e papritur nga një kazino. Një përzgjedhje e madhe e lojërave. Super!

They have various bonuses with excellent terms. Also, they have wager-free promos, which is unexpected from a casino. A great selection of games. Super!

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Kristin
5/5
I Vlerësuar: 2022-03-11

Lista e shkëlqyer e lojërave, pagesa e shpejtë, agjentë të mirë mbështetës, verifikim i shpejtë, bonus i mirë, të gjitha pa bast, paraqitje e thjeshtë e faqes. Depozita e kartës së kreditit funksionon me të gjitha kartat që kam provuar...

Great list of games, fast payout, good support agents, fast verification, good bonus all no wager, simple site layout. Credit card deposit work with all cards I tried...

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Alex
5/5
I Vlerësuar: 2022-02-02

Marketingu i tyre është me të vërtetë në krye. Bonuset që ju japin janë mjaft tërheqëse. Gjithashtu ka shumë lojëra dhe ju mund të depozitoni paratë tuaja lehtësisht.

Their marketing really is on top. The bonuses they give you are pretty attractive. Also there are lots of games and you can deposit your money easily.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Anthony
5/5
I Vlerësuar: 2022-02-02

Rishikimi i parë që shkruaj këtu Jam vërtet i befasuar që komenti i parë që po shkruaj për një vend të lezetshëm të quajtur kazino BitDice faleminderit për bonusin dhe përshtypja e parë që doli pozitive edhe pa fituar.

First review that i write here I am really surprised that first review i am writing about cool place called BitDice casino thanks for bonus, and first impression that turned out to be positive even without winning.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Mason
5/5
I Vlerësuar: 2022-02-02

Kazino e shkëlqyeshme, bonuse të shkëlqyera të regjistrimit së bashku me bonuse të shkëlqyera depozitash, patjetër do të luajnë këtu. Top 3 me ekstrem dhe Brango. Nuk bëhet më mirë se këta djem në të gjitha kategoritë! 10/10.

Great casino, great sign up bonuses along with great deposit bonuses, will definitely be playing here. Top 3 with extreme and brango. Doesn’t get better than these guys in all categories! 10/10.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Margo
5/5
I Vlerësuar: 2022-02-02

Një përvojë kaq e këndshme, djema! Platformat e shpejta dhe të furishme po formojnë lojëra moderne! Shanse të mëdha! Pagesë e shpejtë! Thjesht bëjeni, djemtë e mi, nuk do ta lë kurrë lojën atje!

Such a pleasant experience, guys! Fast and furious platforms are shaping modern games! Great odds! Quick payout! Just do it, my guys, I will never quit playing there!

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Michael
5/5
I Vlerësuar: 2022-02-02

Më pëlqejnë kazinotë si kjo. Kaq shumë ofrues lojërash për të zgjedhur midis të gjitha lojërave më të mira të lojërave elektronike. Lehtë për t'u regjistruar, por ka një numër të madh vendesh të kufizuara, kështu që kontrolloni vendin tuaj përpara se të provoni të regjistroheni. Unë rekomandoj shumë këtë kazino për lojtarët e rinj!!!!

I love casinos like this. So many game providers to choose between and all the top top slot games. Easy to sign up but there is a great amount of restricted countries so check your country before you try to sign up. I highly recommend this casino for new players!!!!

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
AlexS.
5/5
I Vlerësuar: 2022-02-02

Në këtë kazino më pëlqen që ata kanë bonus për ditëlindjen! Nëse keni bërë depozita në të kaluarën, keni mundësinë të merrni një bonus pa depozite, por duhet ta pyesni ditën që keni ditëlindjen dhe jo më herët !Nëse doni ta kërkoni atë duhet të kalojë procesin e verifikimit dhe maksimumi i parave të gatshme është 5 shumëfishi i bonusit !Epo kjo është dhuratë e mahnitshme !Depozita minimale për këtë kazino është 10 euro !në të kaluarën kam marrë edhe bonus pa depozite për t'u regjistruar ! 4 yje për promovimet e saj dhe për faqen dhe emrin e kësaj kazinoje!

At this casino i like that they have birthday bonus ! If you make deposits in the past you have the opportunity to get a no deposit bonus but you need to ask ithe day you have birthday not eariler !If you want to claim it it needs to pass the verificaion process and the max cash out is 5 times the bonus !Well this is amazing gift !The minimum deposit for this casino is 10 euros !in the past i got also no deposit bonus for sign up ! 4 stars for its promotions and for the site and name of this casino !

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Margo
5/5
I Vlerësuar: 2022-02-02

Si depozitat ashtu edhe pagesat ndodhin shumë shpejt! Një shumëllojshmëri e gjerë lojërash! Është në rregull, më pëlqen bitdice. Më vjen keq një mijë herë që nuk e mora vesh më herët për të!

Both deposits and payouts happen very quickly! A wide variety of games! It's okay, I like bitdice. I regret a thousand times that I didn't find out about him earlier!

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Mark
5/5
I Vlerësuar: 2022-02-02

Një kazino shumë interesante me një shumëllojshmëri lojërash, çmimesh dhe bonusesh. Inputi dhe outputi operacional i fondeve. Mbështetje e sjellshme dhe e menjëhershme. Unë jam i kënaqur.

A very interesting casino with a variety of games, prizes and bonuses. Operational input and output of funds. Polite and prompt support. I am satisfied.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Martin
5/5
I Vlerësuar: 2022-02-02

Unë mendoj se kjo mund të përdorë të paktën një rinovim. Ka shumë nga ato gjëra që janë irrituese për sytë - hapësirat boshe që ata i quajnë kështu. Mendoj se mjafton të thuhet se ka disa të tjerë që mund të kenë nevojë urgjente për një ndryshim të paraqitjeve apo kështu me radhë, sportbet mund të jenë vetëm tani për tani. Jo se e urrej t'ua shpërndaj ju djema, por kjo është shumë e qartë për shumicën e njerëzve 👍 Ky është verdikti im për momentin, por prapë do të doja ta shihja atë në vazhdim. Këtu shfaqen më shumë lojëra sesa ato aktuale. Më pëlqen koha kur luaj lojërat e tyre pasi ata kanë këtë shpejtësi të shpejtë kur bëhet fjalë për ngarkimin e lojërave atje 👍

I think this one could use a revamp at the very least. It has a lot of those things which is irritating to the eyes - the empty spaces they call so. I think it is enough to say that there are some others who might be in dire need of a change of layouts or so on, sportsbet might just be it for now. Not that i hate to break it into you guys but this one is just too plain for most people 👍 That is my verdict for now, but i would still love to see it running up. There is more of the games on display than the actual ones here. I enjoy my time in playing their games since they have this fast speed when it comes to loading up the games out there 👍

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Sven
5/5
I Vlerësuar: 2022-02-02

Më pëlqen përzgjedhja e ofruesve të lojërave dhe ata marrin publikimet më të fundit në kohë. Bonuset janë pak të larta për shijen time, por ato janë fleksibël, kështu që unë jam i kënaqur sido që të jetë.

I love the selection of game providers and they get the latest releases on time. The bonuses are a bit high-roller for my taste but they are flexible so I’m satisfied either way tho.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Harry
5/5
I Vlerësuar: 2022-02-02

Unë pata një përvojë të mrekullueshme të lojërave duke luajtur në atë kazino, isha pak me fat dhe fitova 2000 € duke luajtur lojëra tavoline live dhe më pas disa lojëra elektronike, u tërhoqa, mëngjesin tjetër u zgjova paratë ishin në llogarinë time usdt nuk nevojiteshin dokumente. Koleksion i mrekullueshëm i lojërave elektronike nga një shumëllojshmëri ofruesish + lojëra të drejtpërdrejta tavoline. Kazino e shkëlqyer në përgjithësi.

I had a great gaming experience playing on that casino,i was a bit lucky and won €2000 playing live table games and then some slots , i withdrew ,next morning i woke up money were in my usdt account no documents needed.Amazing slots collection from a variaty of providers + live table games.Great casino overall.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Michael
5/5
I Vlerësuar: 2022-02-02

Jam i befasuar shumë këndshëm që një kazino në Curacao mund të jetë gjithashtu e mirë. Zgjedhja e lojërave është e madhe, gjithçka që ju nevojitet është mënyra e pagesës. Mbështetja është gjithashtu e disponueshme dhe në gjermanisht. Pagesa u bë gjithashtu drejtpërdrejt në llogari në të njëjtën ditë.

I am very pleasantly surprised that a Curacao casino can also be good. The selection of games is huge, all you need is means of payment. Support also available and in German. Payment was also made directly to the account on the same day.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Bob
5/5
I Vlerësuar: 2022-02-02

Shumëllojshmëri e madhe lojërash Shërbim i shkëlqyer ndaj klientit Kazino shumë e sinqertë dhe e përparuar. Ju mund të jeni i sigurt se nëse keni një fitore të madhe, ata do t'ju paguajnë. Paç fat.

Great variety of games Excellent customer service Very honest and upfront casino. You can be sure that if you have a big win, they'll pay you. Good luck.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Rosy
5/5
I Vlerësuar: 2022-02-02

Mund të them që kazinoja është shumë e mirë, bonuse të shkëlqyera, turne, promovime. Tani unë jam një lojtar i rregullt në këtë kazino. pëlqen edhe stilin e tyre. Më pëlqen kjo, dhe mund ta rekomandoj!

I can say that the casino is very good, great bonuses, tournaments, promotions. Now I'm a regular player at this casino. like their style too. I like this, and can reccomend!

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
MiaOsborn
5/5
I Vlerësuar: 2022-01-10

Më pëlqen kjo kazino, shumëllojshmëria e lojërave elektronike është e mahnitshme, gjithashtu për lojërat e drejtpërdrejta të kazinosë! mbështetja ishte vërtet e këndshme për mua dhe jam i lumtur që më në fund u arrit për Spanjën, pata një problem me llogarinë time që u bllokua për shkak të pasivitetit, por e rregullova brenda pak minutash me ndihmën e stafit, ju rekomandoj vërtet nëse kërkoni për një kazino profesionale, fillimisht isha disi skeptik për të, por mund të them me të vërtetë se ata bënë shumë mundësi në të!

I love this casino,the varierity of slots is amazing,also for the live casino games! support was really nice to me and i am happy its finally avaible for spain,i had a problem with my account that got blocked for inactivity but i got it fixed in a matter of minutes with the help of staff,i really recoment if you looking for a professional casino,first i was kinda sceptick about it but i can really say they put alot of efford in it!

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Valentina
5/5
I Vlerësuar: 2022-01-10

mirë, kjo është kazino shumë e besueshme. nuk ka nevojë aferë mund të marrë tuaj duke fituar jashtë. tërheqja funksionon shpejt dhe ajo që fiton është e jotja. chat online aswer shpejt dhe bonusi është në rregull. dyfishova depozitën time të parë dhe mora 100 rrotullime falas. lojërat gjejnë shumë, besoj se të gjithë kanë gjetur lojë të bukur.

well,,this is very reliable casino. no need affaird can you take yours winning out. whitdrawal work fast and what you win is yours. chat online aswer fast and bonus is ok. doupled my first deposit,and got 100 free spins. games foind a lot,i believe at everyone found nice game.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Alice Cooper
5/5
I Vlerësuar: 2022-01-10

Gjithmonë ka lojëra dhe jackpot të reja që vijnë në navigimin e sajtit është një fllad promovimesh dhe shpërblimesh në krye të faqes tuaj kryesore, grafika të shkëlqyera për lojërat në mini-lojëra për të zgjedhur nga ju diçka nga ju përpara se të gjithë me ju po kërkoni lojëra elektronike për poker t'ju gërvishtin do gjej dicka qe te pelqen

Always has new games and jackpots arriving to the site navigation is a breeze promotions and bonuses at the top of your homepage great graphics on games in mini mini games to choose from you something from you before everyone with you're looking for poker slots scratchies you'll find something you like

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Kristian McGovern
5/5
I Vlerësuar: 2022-01-06

deri tani shumë i kënaqur. regjistruar, depozituar, mori bonus, fitoi pak. jo aq me fat, por besoj se nuk jam përpjekur ende shumë. ia rekomandoj shumë të gjithëve

so far very satisfied. registered, deposited, got bonus, won a little. not so lucky but i believe i didnt try too hard yet. highly recommend it to everyone

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Alex
5/5
I Vlerësuar: 2022-01-06

Kazino e bukur dhe interesante që vërtet ka diçka për të luajtur! Për më tepër, mbështetja funksionon gjithmonë mirë dhe ndihmon me problemet. Unë këshilloj, më pëlqen!

Nice and interesting casino that really has something to play! In addition, the support always works great and helps with issues. I advise, I like it!

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
William
5/5
I Vlerësuar: 2022-01-06

Më pëlqen të luaj këtu në mbrëmje pas punës dhe gjithashtu të fitoj disa para. Është një kazino e mirë, ma rekomandoi miku im. Dhe gjithashtu ka bonuse të shkëlqyera për fillestarët.

I like to play here in the evening after work and also make some money. It's a good casino, it was recommended to me by my friend. And also there are great bonuses for newbies.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Jack Johnson
5/5
I Vlerësuar: 2021-12-24

Herë pas here luaj në këtë kazino, dhe prej saj vetëm emocionet më pozitive! Në të vërtetë, është e këndshme të luash lojëra interesante në një atmosferë komode!

From time to time I play at this casino, and from it only the most positive emotions! Indeed, it is pleasant to play interesting games in a cozy atmosphere!

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Hanna black
5/5
I Vlerësuar: 2021-12-23

Me gusta este kazino vetëm porque se puede usar son problemas en mi mobil Tiene buenas karakteristikat.

Me gusta este casino justamente porque se puede usar son problemas en mi mobil Tiene buenas caracteristicas.

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
Philip Seymour
5/5
I Vlerësuar: 2021-12-23

ofruesit e lojërave të këndshme, arkëtimi i shpejtë, sasi e madhe bonusesh dhe mbështetje e mirë. a mund te deshironi dicka tjeter? E pëlqeni dhe ua rekomandoj shumë të gjithëve

nice game providers, fast cashout, great amount of bonuses and good support. can u wish for anything else? Love it and highly recommend it to everyone

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
MarkHoggarth
5/5
I Vlerësuar: 2021-12-23

Kjo kazino ka shumë..ato do t'ju japin një mundësi javore për të fituar llotari.. Kjo është e mrekullueshme sepse ju mund të merrni një pjesë të parave tuaja mbrapsht.. Në analizën përfundimtare nuk u përballa me ndonjë problem me ta..

This casino has great deal..they will give you weekly an opportunity to win lottery..This is great because you can get some of your money back..In the final analysis i did not face any issue with them..

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë
VoleyboY
5/5
I Vlerësuar: 2021-12-09

Unë isha shumë me fat dhe fitova 746 dollarë në kazino BitiDice mbrëmë! Pra, rezultatet janë - depozitoni 50 dollarë dhe fitoni pak më pak se 700 dollarë. Kazino e mirë! Lojëra elektronike të ndershme!

I was too lucky and won 746 usd in BitiDice casino last night! So, results are - deposit 50 usd and profit a bit less then 700 usd. Good casino! Fair slots!

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Jo Depozit Bonus në BitDice Casino

Cashable
100 FS Jo Depozit Bonus at BitDice Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: 100 FS BitDice Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
25x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Kazino Online më të mira
 • Tërheqjet e Castit
 • Vlera të Larta Promovimet

Bonus i Mireseardhjes në BitDice Casino

Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at BitDice Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në BTC 1 BitDice Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$ 10 Depozita Minimale
25x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Bonuset e mira
 • Vlera të Larta Promovimet
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.