sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Bitdreams Casino Rishikim

Bitdreams Casino Rishikim
Bitdreams Casino
Editors' rating: 6.23/10
Users rating: 10 /10 Based on 1 reviews
13 Bonuses available in August 2022
Bitdreams Casino Rishikim
Bitdreams Casino Përditësuar së Fundmi: 08/11/2022 1 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

6.23/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
EUR 10

Depozita Minimale

EUR 4000

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Shumë elektronike
 • Faqe interneti miqësore për mobile
 • Opsion fantastik për fillestarët
 • Opsione të mira pagese

Screenshot-e të Bitdreams Casino

Kasino Online Bitdreams Casino Merr bonus Bitdreams Casino Hyr në Kazinonë Bitdreams
Pronar

Hollycorn N.V.

Data e krijimit

2021

Liçensë

Curacao

Përmbledhje

Bitdreams Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si 1x2Gaming, Betsoft, Blueprint Gaming, Elk Studios, Endorphina, Evolution Gaming, Ezugi, GameArt, IGT (WagerWorks), iSoftBet, Leander Games, Microgaming, NetEnt, Play'n GO, Playtech, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, Amatic Industries, Booming Games, Casino Technology, EvoPlay, Felix Gaming, Habanero, Igrosoft, LuckyStreak, Mr. Slotty, Nolimit City, Push Gaming, Red Tiger Gaming, Relax Gaming, Tom Horn Gaming, VIVO Gaming, Wazdan, August Gaming, Belatra Games, BGAMING, Booongo, BTG, EGT, Fugaso, IronDog, Kalamba Games, Merkur, Platipus, Spinomenal, Mancala, Leap Gaming, True Lab, Nucleus, Kiron, Absolute Live gaming, Golden Hero, Bet2tech, TVbet, GoldenRace, Pocket Games. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Bitdreams Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • EcoPayz
 • Neosurf
 • Bitcoin
 • Dogecoin
 • Much Better
 • Ethereum
 • Ripple
 • MiFinity
Metodat e Tërheqjes
 • Neteller
 • Skrill
 • EcoPayz
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Bank transfer
 • Rapid Transfer
 • Interac
 • CoinsPaid
 • Ethereum
 • Ripple
 • MiFinity
Koha e pagesës

bank transfer

3-5 business days

e-wallets

instant
Kazino Software
 • 1x2Gaming
 • Betsoft
 • Blueprint Gaming
 • Elk Studios
 • Endorphina
 • Evolution Gaming
 • Ezugi
 • GameArt
 • IGT (WagerWorks)
 • iSoftBet
 • Leander Games
 • Microgaming
 • NetEnt
 • Play'n GO
 • Playtech
 • Pragmatic Play
 • Quickspin
 • Thunderkick
 • Yggdrasil Gaming
 • Amatic Industries
 • Booming Games
 • Casino Technology
 • EvoPlay
 • Felix Gaming
 • Habanero
 • Igrosoft
 • LuckyStreak
 • Mr. Slotty
 • Nolimit City
 • Push Gaming
 • Red Tiger Gaming
 • Relax Gaming
 • Tom Horn Gaming
 • VIVO Gaming
 • Wazdan
 • August Gaming
 • Belatra Games
 • BGAMING
 • Booongo
 • BTG
 • EGT
 • Fugaso
 • IronDog
 • Kalamba Games
 • Merkur
 • Platipus
 • Spinomenal
 • Mancala
 • Leap Gaming
 • True Lab
 • Nucleus
 • Kiron
 • Absolute Live gaming
 • Golden Hero
 • Bet2tech
 • TVbet
 • GoldenRace
 • Pocket Games
Kontakte

Faqja e internetit

www.bitdreams.com

Email

[email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të Bitdreams Casino

(1 Vlerësimet)
Hong Kong Fiona
5/5
I Vlerësuar: 2022-05-10

Dizajn elegant, lojëra të shkëlqyera të kazinosë live, disponueshmëri për të bërë pagesa me kripto. Fatkeqësisht, nëse vendndodhja juaj është Hong Kong, BitDreams Casino mund t'ju kufizojë:(

Stylish design, great live casino games, availability to make payment with crypto. Unfortunately, if your geolocation is Hong Kong, BitDreams Casino may restrict you:(

Automatically translated with Google Translate in Hong Kong. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në Bitdreams Casino

Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Bitdreams Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 500 Bitdreams Casino
Rishikim
EUR 20 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino për lojë të menjëhershme
 • Ka oferta promocionale ditore
 • Ka një ofertë mirëseardhjeje
 • Aplikacion fantastik mobile
 • Menu e pastër dhe e organizuar

Bonuset me Depozitë në Bitdreams Casino

Cashable
75% 2nd Deposit Bonus at Bitdreams Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
2nd Deposit Bonus: 75% deri në EUR 500 Bitdreams Casino
Rishikim
EUR 20 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pranohen bitcoin
 • Ofron shumë promocione
 • Gamë e madhe e lojërave elektronike për të luajtur
 • E thjeshtë për ta kontaktuar
 • E disponueshme për përdorim mobile

Lojërat e Lejuara

Gates of Olympus Pragmatic Play
Cashable
50% 3rd Deposit Bonus at Bitdreams Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
3rd Deposit Bonus: 50% deri në EUR 1000 Bitdreams Casino
Rishikim
EUR 20 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Faqja ofron shumë lojëra për t'u shijuar
 • Dizajn Faqeje i Thjeshtë
 • Chat live
 • E thjeshtë për ta kontaktuar
 • Proces i thjeshtë kërkesash

Lojërat e Lejuara

Fruit Party Amaya (Chartwell)
Cashable
25% Monday Bonus at Bitdreams Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Monday Bonus: 25% deri në EUR 100 Bitdreams Casino
Rishikim
EUR 50 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Softuer i besuar dhe i sigurt
 • Reputacion i fortë online
 • Shumë mënyra për të kontaktuar
 • Shumë oferta promocionale

Lojërat e Lejuara

Rooks Revenge Betsoft
Cashable
10 FS Thursday Deposit Bonus at Bitdreams Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Thursday Deposit Bonus: 10 FS Bitdreams Casino
Rishikim
EUR 20 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Gamë e gjerë lojërash dhe bastesh
 • Chat-i live i hapur 24/7
 • Ofron shumë mënyra për të paguar
 • Shërbim i Shkëlqyer ndaj Klientit
 • Promocione Ditore

Lojërat e Lejuara

Fire Lightning BGAMING Aztec Magic Deluxe BGAMING Book of Pyramids BGAMING
Cashable
40% Thursday Deposit Bonus at Bitdreams Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Thursday Deposit Bonus: 40% deri në EUR 150 Bitdreams Casino
Rishikim
EUR 20 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajn i thjesht dhe i pastër dhe i lehtë për të gjetur probabilitetet
 • Ka një ofertë bujare mirëseardhjeje
 • Gamë e mirë opsionesh depozitash
 • Mbështetje e shpejtë dhe profesionale ndaj klientit
 • E thjeshtë për t'u përdorur në pajisjet mobile
Cashable
100 FS Friday Bonus at Bitdreams Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Friday Bonus: 100 FS Bitdreams Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 20 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Faqja ofron shumë lojëra për t'u shijuar
 • Përvojë e Fortë Mobile
 • Shumë mënyra pagese pranohen
 • Faqe interneti e thjeshtë për t'u përdorur
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë

Lojërat e Lejuara

Book Of Cats BGAMING
Cashable
50% Weekend Bonus at Bitdreams Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Weekend Bonus: 50% deri në EUR 100 Bitdreams Casino
Rishikim
EUR 20 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ofron një bonus mirëseardhjeje
 • Përvojë mobile relativisht e mirë
 • Shumë promocione dhe bonuse
 • Shumë mënyra pagese pranohen
 • Siguri fantastike

Lojërat e Lejuara

Elvis Frog in Vegas BGAMING
Cashable
200% Deposit Bonus at Bitdreams Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Deposit Bonus: 200% deri në EUR 40 Bitdreams Casino
Rishikim
EUR 20 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Program i fortë besnikërie
 • Regjistër sportesh, kazino, kazino live të gjitha të disponueshme
 • Chat live
 • Great bonuses and promotions
Cashable
200% Deposit Bonus at Bitdreams Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Deposit Bonus: 200% deri në EUR 50 Bitdreams Casino
Rishikim
EUR 20 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Gamë e opsioneve të pagesës
 • Seleksionim i madh lojërave bingo dhe elektronike
 • Shumëllojshmëri e madhe promocionesh dhe bonusesh në ofertë
 • Siguri e gjerë online
Cashable
200% Deposit Bonus at Bitdreams Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Deposit Bonus: 200% deri në EUR 50 Bitdreams Casino
Rishikim
EUR 20 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Pagesat e shpejta
 • shërbim ndaj klientit shumë i mirë
 • Ofron shumë mënyra për të paguar
 • E thjeshtë për ta kontaktuar për ndihmë
 • Promocione Ditore, Javore Dhe Mujore
Cashable
200% Weekend Bonus at Bitdreams Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Weekend Bonus: 200% deri në EUR 100 Bitdreams Casino
Rishikim
EUR 20 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonuse të mëdha mirëseardhjeje
 • Suporton shumë mënyra pagese
 • Chat live
 • Fakte Interesante
 • Siguri e gjerë online
Cashable
200% Deposit Bonus at Bitdreams Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.23/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Deposit Bonus: 200% deri në EUR 100 Bitdreams Casino
Rishikim
EUR 20 Depozita Minimale
40x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Tërheqjet e Castit
 • Shumë oferta promocionale
 • Gamë e gjerë valutash
 • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
 • Shërbim i Shkëlqyer ndaj Klientit
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.