Bovada Kazino Rishikimi

review
Bovada Casino
Luaj Tani
Faqja e internetit:
http://casino.bovada.lv
Email:
telefon: support mail casino: 1-866-234-1324
Mobile: yes
Mbyllur: no
Blacklisted:
Kazino Software: Betsoft Real Time Gaming Rival
Llojet kazinove: Instant Play Kazino Aplikacion Shkarko Kasino
Monedhat: US dollars Bitcoin
Liçensë:
Gjuhë: English
Metodat e Depozitave: MasterCard Visa Debit Visa Electron Visa Money Transfer
Metodat e Tërheqjes: Fast Bank Transfer Cheque
Koha e pagesës: bank transfers: 5-10 days, cheques: 7-28 days, pending time: 48-72 hours
Tërheqje maksimale: 3000 USD per cheque
Data e krijimit: 2011
Pronar: Morris Mohawk Gaming Group Casinos
Karakteristika:
 • Përdor kodin SSL
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Kazino e krijuar
 • Bovada Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Lojra të drejta i provuar
 • Rrjedhja e vazhdueshme e ofertave

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Bovada Casino është themeluar në vitin 2011

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Bovada Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Real Time Gaming, Rival. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Bovada Casino të disponueshëm

 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Online Që nga $year
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
Bovada Casino
40x(d+b)Bast
FIESTA5Kodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Optimizuar për Celular
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Më i larti $country-name Kazino
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
Bovada Casino
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Opt-në e nevojshme.
 • Tërheqja Pa Limit
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
 • Gati për Celular
Bovada Casino
40x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Nisur në 2019
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
Bovada Casino
40x(d+b)Bast
MEMORIAL175Kodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • 24/7 Live Cat
 • Krenohet A App tunelit
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Live Chat në dispozicion
 • 0-24 Afati Tërheqjes
Bovada Casino
25xBast
BCBSLOTSKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Online Që nga $year
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
Bovada Casino
40x(d+b)Bast
BCBCASINOKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Opt-në e nevojshme.
 • Lojra Live të Ofruara
 • Poker Turne të mëdha
 • Mënyra e ofruar pa instalim
Bovada Casino
20xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Themeluar në $year, $name është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
 • 24/7 Live Suport
 • Lojra të drejta i provuar
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Bovada Casino
20xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Kërkesat e ulëta për baste
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Në dispozicion në Celular
 • Lojra Live të Ofruara
 • Më i larti $country-name Kazino
Bovada Casino
20xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£/$/€ 0Depozitë Minimale
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Baste sportive
 • Vendos baste €5 për raund
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - $name është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
Bovada Casino
20xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£/$/€ 0Depozitë Minimale
 • Një Casino e re në 2019
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Lojrat Scratchcard
 • Në dispozicion në Celular
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
Bovada Casino
40x(d+b)Bast
LABORDAY200Kodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Kërkesat e ulëta për baste
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Kazino e krijuar
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
Bovada Casino
40x(d+b)Bast
JULY250Kodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino Celulare më të mira
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Më i larti $country-name Kazino
Bovada Casino
40x(d+b)Bast
GAMES250Kodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Live Chat në dispozicion
Bovada Casino
25x(d+b)Bast
SLOTS500Kodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.