Buzzluck Kazino Rishikimi

reviewBuzzluck CasinoLuaj Tani
 • Mobile: yes
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Kazino Software:
Liçensë:
Kahnawake Gaming Commission
Gjuhë:
Metodat e Tërheqjes:
Neteller Skrill Bank Wire Transfer instaDebit Cheque ACH ECO Card MypaylinQ
Koha e pagesës:
ewallets: 24 hours, credit / debit cards: 4 days, bank transfers: 5 days, cheques: 4 days, pending time: 24 hours
Tërheqje maksimale:
5000 USD per week
Data e krijimit:
2009
Pronar:
Club World Casinos Group Casinos
Karakteristika:
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Program Fitimprurës VIP
 • Xhekpote Progresive
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software

Të gjithë Bonuset e Buzzluck Casino të disponueshëm

 • Tërheqjet pakufizuar
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
Buzzluck Casino
2xBast
NORISKKodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Krenohet A App tunelit
 • Opt-në e nevojshme.
 • Kazino e re 2019
Buzzluck Casino
25x(d+b)Bast
NORISKKodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Opsion per Lojrat Online
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Baste sportive
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
Buzzluck Casino
25x(d+b)Bast
BIGSLOTKodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Optimizuar për Celular
 • Provoni lojra falas
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Poker Turne të mëdha
Buzzluck Casino
25x(d+b)Bast
FREEDOMKodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • Mbështetje Njohurish
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
Buzzluck Casino
25x(d+b)Bast
FREEDOMKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Kazino Celulare më të mira
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
Buzzluck Casino
25x(d+b)Bast
BIGSLOTKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Nisur në 2019
 • $name kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Përkrahje për Live Cat
 • Pagesat e shpejta
Buzzluck Casino
25x(d+b)Bast
SPIN72Kodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
Buzzluck Casino
25x(d+b)Bast
UPTO77Kodi Bonusit
€100Depozitë Minimale
 • Kazino Online më të mira
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • 24/7 Live Suport
Buzzluck Casino
25x(d+b)Bast
TWOSPINKodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Online Që nga $year
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • 24/7 Live Suport
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
Buzzluck Casino
25x(d+b)Bast
TWOSPINKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Kazino e re 2019
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
Buzzluck Casino
25x(d+b)Bast
BUZZLUCKKodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Kazino e re 2019
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Skemat unike dhe të dobishme të besnikërisë
Buzzluck Casino
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Një Casino e re në 2019
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Uk Kumar License
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Kazino Celular përfshira
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
Buzzluck Casino
2xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Kazino Celulare më të mira
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Përkrahje për Live Cat
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP
Buzzluck Casino
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Licenca UK
 • Gama e promovime, nga rrotullimet shtesë për biletat sportive dhe udhëtime jashtë vendit
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
 • Website optimizuar për Celular
Buzzluck Casino
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
100Depozitë Minimale
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • RNG Certifikuar
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Vendos baste €5 për raund
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Ekselent për kumar celular
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
Buzzluck Casino
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Uk Kumar License
 • Themeluar në $year, $name është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Shtyrje Manuale
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Bonus i Rifreskuar Javor
Buzzluck Casino
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Poker Turne të mëdha
Buzzluck Casino
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Uk Kumar License
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Më i larti $country-name Kazino
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
 • Kërkesa për Baste e 45x Shumës së Bonusit.
Buzzluck Casino
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Themeluar në $year, $name është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • NetEnt Kazino Live
 • Turne në Lojra
 • Ekselent për kumar celular
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Bonus i Rifreskuar Javor
Buzzluck Casino
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Mbi $n Lojëra Kazino
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Shumë Promovime
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
Buzzluck Casino
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$35Depozitë Minimale
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Kazino Gati Celular
 • Rulo të Larta VIP Klub
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
Buzzluck Casino
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$35Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.