sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë!

Shihni më shumë kazino
888 Casino
888 Casino 5th Deposit Bonus: 30%
Merr bonus
Red Dog Casino
Red Dog Casino Deposit Bonus: 245%
Merr bonus
Ignition Casino
Ignition Casino 2nd Deposit Bonus: 100%
Merr bonus
Shihni më shumë kazino

bwin Casino Rishikim

bwin Casino Rishikim
bwin Casino
Editors' rating: 6.37/10
Users rating: 8 /10 Based on 1 reviews
4 Bonuses available in August 2022
bwin Casino Rishikim
bwin Casino Përditësuar së Fundmi: 04/27/2022 1 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

6.37/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
£10

Depozita Minimale

20 000 USD/EUR/GBP per month

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2019
 • Siguruar me SSL kod
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Program VIP kazino për shpërblime të mëtejshme
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike

Screenshot-e të bwin Casino

Kasino Online bwin Casino Merr bonus bwin Casino Hyr në Kazinonë bwin
Pronar

ElectraWorks Limited

Data e krijimit

2001

Liçensë

Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission

Përmbledhje

bwin Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si 1x2Gaming, Microgaming, Yggdrasil Gaming, BwinParty, Electracade, GTECH G2, Jadestone, Amaya (Chartwell). Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në bwin Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Paysafe Card
 • Ukash
 • WebMoney
 • Fast Bank Transfer
 • Entropay
 • Maestro
 • POLi
 • GiroPay
 • Diners Club International
 • ClickandBuy
 • Paybox
 • Przelewy24
 • iDEAL
 • Sofortuberwaisung
 • Abaqoos
 • Ticket Premium
 • Teleingreso
 • Instant Banking
 • Skrill 1-Tap
 • PayPal
 • instaDebit
 • Moneta
 • Bancontact/Mister Cash
 • Kalixa
 • Electronic Transfer
Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Ukash
 • WebMoney
 • Fast Bank Transfer
 • Maestro
 • Diners Club International
 • ClickandBuy
 • EPS
 • Skrill 1-Tap
 • PayPal
 • instaDebit
 • Moneta.ru
 • MyMonedero
 • Electronic Transfer
Koha e pagesës

ewallets

24-48 hours

karta krediti / debiti

3-5 days

transferta bankare

not offered

çek

not offered

koha e pritjes

24-72 hours
Kazino Software
 • 1x2Gaming
 • Microgaming
 • Yggdrasil Gaming
 • BwinParty
 • Electracade
 • GTECH G2
 • Jadestone
 • Amaya (Chartwell)
Kontakte

Faqja e internetit

https://casino.bwin.com/

Email

support: [email protected]

Telefon

fax: +43 1 585 604418 general information: +350 77761

Vlerësimet e Lojtarëve të bwin Casino

(1 Vlerësimet)
Tunisia Roi
4/5
I Vlerësuar: 2022-05-11

Përshëndetje për të gjithë dhe për të gjithë! Më pëlqejnë bonuset e kazinosë bwin, por më pëlqejnë ofertat e saj të kthimit të parave pasi është një shans i shkëlqyeshëm për të fituar edhe kur humbet.

Salut à tous et à toutes! j'aime les bonus de bwin casino mais j'adore ses cashback offres comme c'est une excellente possibilité de gagner même en perdant.

Automatically translated with Google Translate in Tunisia. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në bwin Casino

50 Bonus i Mireseardhjes at bwin Casino
Vlerësuar: 6.37/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 50 deri në 50 bwin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celulare më të mira
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Baste sportive
 • Mbështetje Njohurish
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
€200 Bonus i Mireseardhjes at bwin Casino
Vlerësuar: 6.37/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% bwin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Metoda të shumta Depozitave
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Lojra të mëdha Celular
 • Dhoma e Kazinosë Live
Exclusive for CBF users Cashable
€225 Bonus i Mireseardhjes at bwin Casino
Exclusive for CBF users Cashable
Vlerësuar: 6.37/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €225 deri në 100% bwin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular

Bonuset me Depozitë në bwin Casino

€50 Bonusi Ringarkohet at bwin Casino
Vlerësuar: 6.37/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonusi Ringarkohet: €50 deri në 50% bwin Casino
Rishikim
€10 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Lojra të mëdha Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Funksion Live Chat
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.