Carlos Place Kazino Rishikimi

reviewCarlos Place CasinoLuaj Tani
 • Mobile: no
 • Mbyllur: yes
 • Blacklisted:
Kazino Software:
Llojet kazinove:
Liçensë:
Malta Gaming Authority
Metodat e Tërheqjes:
Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Ukash
Koha e pagesës:
ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 2-5 days, bank transfers: 3-7 days, pending time: 0-24 hours
Tërheqje maksimale:
No Limits
Data e krijimit:
2003
Pronar:
Unibet Group Plc Casinos
Karakteristika:
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur

Carlos Place Casino është themeluar në vitin 2003

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Carlos Place Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Microgaming, NetEnt. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Carlos Place Casino të disponueshëm

 • i lëvizshëm
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Provoni lojra falas
 • Përkrahje për Live Cat
 • Live Chat në dispozicion
Carlos Place Casino
45xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.