Carnival Kazino Rishikimi

reviewCarnival CasinoLuaj Tani
 • Mobile: no
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Kazino Software:
Liçensë:
Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission
Metodat e Tërheqjes:
Neteller Visa Electron Visa Skrill Entropay Delta Maestro ClickandBuy instaDebit Oaysafe
Koha e pagesës:
ewallets: 24-72 hours, credit / debit cards: 3-5 days, bank transfers: 3-7 days, cheques: Not offered, pending time: 96 hours
Tërheqje maksimale:
10000USA, AUD, CHF, CAD /7500EUR/ 6500GBP/ 70000SEK/ 80000ZAR per month
Data e krijimit:
2003
Pronar:
ElectraWorks Limited Casinos
Karakteristika:
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Kazino Celular përfshira
 • Live Chat në dispozicion
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live

Të gjithë Bonuset e Carnival Casino të disponueshëm

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Kazino e re 2019
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
Carnival Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$20Depozitë Minimale
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Kazino e re 2019
 • Ekselent për kumar celular
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
 • 24/7 Live Suport
Carnival Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Kazino e krijuar
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Filloni nga 10 €
 • Gati për Celular
Carnival Casino
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Më i larti $country-name Kazino Online
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
Carnival Casino
25x(d+b)Bast
MEGAKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kazino Online më të mira
Carnival Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$20Depozitë Minimale
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Siguruar me SSL kod
 • Program VIP Besnik
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
 • Website optimizuar për Celular
Carnival Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$20Depozitë Minimale
 • Online Që nga $year
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • 24/7 Live Suport
 • Website optimizuar për Celular
Carnival Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$20Depozitë Minimale
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Kazino Celulare më të mira
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Certifikata e Besimit
 • Gama e promovime, nga rrotullimet shtesë për biletat sportive dhe udhëtime jashtë vendit
 • Xhekpote Progresive
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Live LojëratKazino
Carnival Casino
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
20Depozitë Minimale
 • Përdor kodin SSL
 • Lojrat Scratchcard
 • Kazino e krijuar
 • Punon në xhekpote progresive gjithashtu!
 • Lojra të mëdha Celular
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Mbështetje Njohurish
Carnival Casino
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
10Depozitë Minimale
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Ekselent për kumar celular
 • Paketa bujare të mirëseardhjes
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
 • Pagesat e shpejta
Carnival Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
20Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.