sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English

Exclusive offers

sq Shqipëri
Cashalot Casino Rishikim
Cashalot Casino
Editors' rating: 8.3/10
Users rating: 5.5 /10 Based on 4 reviews
7 Bonuses available in March 2023

Cashalot Casino Rishikim

Përditësuar më: 03/17/2023
Editors' rating: 8.3/10
6K lojtarë
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Liçensë:
Curacao Curacao
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bonusesfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Shfaqur në:

Të gjithë Bonuset e Cashalot Casino të disponueshëm

Bonus i Mireseardhjes në Cashalot Casino

Shqipëri
Cashable
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në EUR 500
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Bonuset me Depozitë në Cashalot Casino

Shqipëri
Cashable
Monday Bonus: 30% deri në EUR 50
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Shqipëri
Cashable
Tuesday Bonus: 75% deri në EUR 100
Llojet bonuseve: Për lojtarët ekzistues
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Shqipëri
Cashable
Wednesday Bonus: 50% deri në EUR 100
Llojet bonuseve: Për lojtarët ekzistues
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Shqipëri
Cashable
Thursday Deposit Bonus: 25% deri në EUR 50
Llojet bonuseve: Për lojtarët ekzistues
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Shqipëri
Cashable
Friday Bonus: 75% deri në EUR 100
Depozita Minimale: EUR 5
Bast: 35x
Rishikim
Kodi Bonusit

Vlerësimi i përdoruesit

Shqipëri
Cashable
Weekend Cashback Bonus: 20% deri në EUR 5000
Llojet bonuseve: Për lojtarët ekzistues
Depozita Minimale: EUR 200
Bast: 5x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

Përmbledhje

Depozita Minimale

€ 1

Tërheqje maksimale

€ 5000 per day, € 50000 per month

Karakteristika

 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Lojrat Kazino më të mira
 • Kazino Celular përfshira
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Games & Software

Kazino Software

 • Betsoft
 • Blueprint Gaming
 • Elk Studios
 • Endorphina
 • Evolution Gaming
 • GameArt
 • Genesis Gaming
 • iSoftBet
 • NetEnt
 • Novomatic
 • Play'n GO
 • Pragmatic Play
 • Quickspin
 • Thunderkick
 • Yggdrasil Gaming
 • Amatic Industries
 • Asia Gaming
 • Betgames
 • Big Time Gaming
 • EvoPlay
 • Felix Gaming
 • Gamomat
 • Habanero
 • Lightning Box
 • LuckyStreak
 • Oryx Gaming
 • Rabcat
 • Red Tiger Gaming
 • Tom Horn Gaming
 • Wazdan
 • Crazy Tooth Studio
 • Fantasma Games
 • Foxium
 • Ganapati
 • JustForTheWin
 • Spinomenal
 • Stormcraft Studios
 • Triple Edge Studios
 • All41 Studios
 • Mascot
 • Kiron
 • TVbet
 • Givme Games
 • Golden Rock
 • MG Gaming

More About Cashalot Casino

Përmbledhje

Cashalot Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Blueprint Gaming, Elk Studios, Endorphina, Evolution Gaming, GameArt, Genesis Gaming, iSoftBet, NetEnt, Novomatic, Play'n GO, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, Amatic Industries, Asia Gaming, Betgames, Big Time Gaming, EvoPlay, Felix Gaming, Gamomat, Habanero, Lightning Box, LuckyStreak, Oryx Gaming, Rabcat, Red Tiger Gaming, Tom Horn Gaming, Wazdan, Crazy Tooth Studio, Fantasma Games, Foxium, Ganapati, JustForTheWin, Spinomenal, Stormcraft Studios, Triple Edge Studios, All41 Studios, Mascot, Kiron, TVbet, Givme Games, Golden Rock, MG Gaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Screenshot-e të Cashalot Casino

Kasino Online Cashalot Casino Merr bonus Cashalot Casino Hyr në Kazinonë Cashalot

Pronar

Indigo Soft N.V.

Data e krijimit

2021

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Cashalot Casino

Kontakte

Vlerësimet

Cashalot Casino External Reviews

Average rating
2.30/10

Vlerësimet e Lojtarëve të Cashalot Casino

(4 Vlerësimet)
Sweden Jonathan Gunneklint

Kujdes sepse kjo kazino është një mashtrim i vërtetë. Kam fituar 4300 euro dhe ma kanë mbyllur llogarinë pa arsye. Arsyeja që ata thonë është. Tani e kemi mbyllur llogarinë tuaj për shqyrtim të mëtejshëm. Ne ju kontaktojmë kur kemi një konkluzion dhe ky ishte 3 muaj më parë

Watch out for this casino its a real Scam . I won 4300 euro and they closed my account for no reason . Reason they saying is . We have now closed your account for further review . We contact you when we have a conclution and that was 3 months ago

I Vlerësuar: 2022-12-12

Automatically translated with Google Translate in Sweden. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

ISpinForJackpots

Cashalot është një kazino e bukur dhe ata i përmbahen emrit të tyre – 50 rrotullimet falas që do të merrni thjesht për t'u regjistruar janë në vend. Ju mund të kërkoni më shumë falas ndërsa vazhdoni, një program i mirë besnikërie në përgjithësi.

Cashalot is a nice casino and they do live up to their name – the 50 free spins you will get for simply registering are spot on. You can claim more freebies as you go along, nice loyalty program overall.

I Vlerësuar: 2022-05-11

Automatically translated with Google Translate in Global. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Germany Uwe

ishte i impresionuar me bonusin e mirëseardhjes në Casino Cashalot. Bonuse të këndshme dhe një përzgjedhje e mirë e lojërave elektronike që është një plus i caktuar për mua. Shumë e rekomanduar.

war vom Willkommensbonus im Casino Cashalot beeindruckt. Schöne Boni und eine gute Auswahl an Spielautomaten, was für mich ein definitives Plus ist. Sehr empfehlenswert.

I Vlerësuar: 2022-05-11

Automatically translated with Google Translate in Germany. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë kazino:

Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.