Fiz Kazino Rishikimi

reviewCasino FizLuaj Tani
 • Mobile: no
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Kazino Software:
Liçensë:
Curacao
Metodat e Tërheqjes:
Neteller Skrill ECO Card
Koha e pagesës:
ewallets: 10-15 days, pending time: 10-15 days
Tërheqje maksimale:
10 000 USD per month
Data e krijimit:
2012
Pronar:
Silverstone Overseas Casinos
Karakteristika:
 • Përdor kodin SSL
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Themeluar në 2012, Casino Fiz është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Casino Fiz celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Casino Fiz është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Mbështetje Njohurish
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP

Casino Fiz është themeluar në vitin 2012

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Casino Fiz është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Rival. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Casino Fiz të disponueshëm

 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Kazno Celular të mëdha
Casino Fiz
50x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Optimizuar për Celular
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • 24/7 Live Suport
 • Shpërblim i Sistemit
Casino Fiz
50x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Lojra të mëdha Celular
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Software provuara te drejta
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
Casino Fiz
50x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
Casino Fiz
75xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Licenca UK
 • Kazino Celular përfshira
 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
Casino Fiz
50x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Krenohet A App tunelit
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Vendos baste €5 për raund
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
Casino Fiz
50x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Krenohet A App tunelit
 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Vlera të Larta Promovimet
Casino Fiz
50x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Licenca UK
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Ekselent për kumar celular
 • Vlera të Larta Promovimet
 • Aventurë Kazino me histori interesante
Casino Fiz
50x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • i lëvizshëm
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Bonus pa Pagesë
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Nuk kërkohet llogari
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
Casino Fiz
50x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.