sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë!

Shihni më shumë kazino
Suomi Vegas Casino
Suomi Vegas Casino Bonus i Mireseardhjes: €500
Merr bonus
Melbet Casino
Melbet Casino 5th Deposit Bonus: 200%
Merr bonus
Sverige Kronan Casino
Sverige Kronan Casino Bonus i Mireseardhjes: 5000sek
Merr bonus
Shihni më shumë kazino

Casino Hermes Rishikim

Casino Hermes Rishikim
Casino Hermes
$Casino Hermes ka hyrë në listën e zezë
Editors' rating: -/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
3 Bonuses available in May 2022
Casino Hermes Rishikim
Casino Hermes $Casino Hermes ka hyrë në listën e zezë Përditësuar së Fundmi: 05/13/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

-/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
€25

Depozita Minimale

€1500 Monthly

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Dizajni miqësor Celular
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
 • Bonuset e mira
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë

Screenshot-e të Casino Hermes

Kasino Online Casino Hermes Hyr në Kazinonë Casino Hermes
Pronar

Engage Entertainment Group Inc

Data e krijimit

2015

Liçensë

Casino operates without an official license!

Përmbledhje

Casino Hermes është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Pragmatic Play. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Casino Hermes

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
Metodat e Tërheqjes
 • Neteller
 • Bank Wire Transfer
Koha e pagesës

ewallets

24 hours

karta krediti / debiti

not offered

transferta bankare

72 hours

çek

not offered

koha e pritjes

48 hours
Gjuhë
Monedhat
Pagesa Minimale

€100

Kazino Software
Kontakte

Faqja e internetit

http://www.casinohermes.com

Email

support mail: [email protected]

Telefon

Phone: +44 09 70 01 98 31

Vlerësimet e Lojtarëve të Casino Hermes

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

No license available No license available

Casino Hermes Lojëra

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në Casino Hermes

$1000 Bonus i Mireseardhjes at Casino Hermes
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $1000 deri në 400% Casino Hermes
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Ekselent për kumar celular
 • Xhekpote Progresive

Bonuset me Depozitë në Casino Hermes

$1000 Bonus Depozitave i Dytë at Casino Hermes
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: $1000 deri në 400% Casino Hermes
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Jo Limite në Tërheqje
$1000 Bonus Depozitave i Tretë at Casino Hermes
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: $1000 deri në 400% Casino Hermes
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Casino Hermes kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
 • Gati për Celular
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.