sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Casino Intense Rishikim

Casino Intense Rishikim
Casino Intense
Editors' rating: 6.71/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
4 Bonuses available in August 2022
Casino Intense Rishikim
Casino Intense Përditësuar së Fundmi: 08/11/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

6.71/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Shfaqur në:

EUR 20

Depozita Minimale

EUR 1000 per week

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Lojëra elektronike dhe tryeze
 • Faqe interneti e këndshme
 • Lojë kazino me ndarës letrash live
 • Opsion fantastik për fillestarët
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë

Screenshot-e të Casino Intense

Kasino Online Casino Intense Merr bonus Casino Intense Hyr në Kazinonë Casino Intense
Pronar

SterPlay Holding Ltd

Data e krijimit

2020

Liçensë

Curacao

Përmbledhje

Casino Intense është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si iSoftBet, Playson, Pragmatic Play, Booming Games, LuckyStreak, Tom Horn Gaming, VIVO Gaming, Wazdan, Booongo, Spinomenal, Spribe. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Casino Intense

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Maestro
 • EcoPayz
 • iDEAL
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • SafetyPay
 • JCB
 • Flexepin
 • Interac
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
Metodat e Tërheqjes
 • Neteller
 • Skrill
 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Wire Transfer
 • Ethereum
 • Bitcoin Cash
Koha e pagesës

ewallets

24 hours

card payments

not offered

transferta bankare

24 hours

çek

not offered

koha e pritjes

24 hours
Gjuhë
Pagesa Minimale

EUR 100

Kazino Software
 • iSoftBet
 • Playson
 • Pragmatic Play
 • Booming Games
 • LuckyStreak
 • Tom Horn Gaming
 • VIVO Gaming
 • Wazdan
 • Booongo
 • Spinomenal
 • Spribe
Kontakte

Faqja e internetit

https://www.casinointense-pro.com/

Email

[email protected]ense.com

Telefon

R 33170366498 ES 34910039634 rest 442038851760

Vlerësimet e Lojtarëve të Casino Intense

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Casino Intense Lojëra

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Rrotullime Falas në Casino Intense

Exclusive for CBF users Cashable
20 FS Rrotullime Falas at Casino Intense
Exclusive for CBF users Cashable
Vlerësuar: 6.71/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 FS Casino Intense
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
Depozita Minimale
150x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • E përshtatshme për mobile
 • Reputacion i fortë online
 • Chat live
 • Kazino live e hapur
 • Siguri e gjerë online

Bonus i Mireseardhjes në Casino Intense

Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Casino Intense
Cashable
Vlerësuar: 6.71/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në EUR 100 Casino Intense
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 10 Depozita Minimale
60x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Gamë e gjerë lojërash dhe bastesh
 • Shumë mënyra pagese të disponueshme
 • Opsion fantastik për fillestarët
 • Përvojë e shkëlqyer e përdoruesit
 • E disponueshme në ueb dhe mobile

Bonuset me Depozitë në Casino Intense

Cashable
50% 2nd Deposit Bonus at Casino Intense
Cashable
Vlerësuar: 6.71/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
2nd Deposit Bonus: 50% deri në EUR 588 Casino Intense
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 10 Depozita Minimale
60x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Gamë e gjerë lojërash dhe bastesh
 • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
 • Adresë e sigurt dhe e besuar
 • Ka një ofertë mirëseardhjeje
 • ambient miqësor dhe argëtues
Cashable
100% 3rd Deposit Bonus at Casino Intense
Cashable
Vlerësuar: 6.71/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
3rd Deposit Bonus: 100% deri në EUR 200 Casino Intense
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 10 Depozita Minimale
60x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajn i thjesht dhe i pastër dhe i lehtë për të gjetur probabilitetet
 • Transaksione të sigurta
 • Bonuse Masive
 • Oferta të Mira për Lojtarët Ekzistues
 • Opsione fleksibël pagese
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.