Mate Kazino Rishikimi

reviewCasino MateLuaj Tani
 • Faqja e internetit:
  http://www.casino-mate.com
 • Email:
  support mail: [email protected]
 • telefon: australia support phone: 1800-0710-76
  canada support phone: 1866-509-1828
  uk support phone: 0800-731-4295
  germany support phone: 0800-181-5917
  italy support phone: 800-783-313
  taiwan support phone: 0080-27-9905
  nederlands support phone: 0800 022 1327
  japan support phone: 00531-27-0009
  switzerland support phone: 0800-836-923
 • Mobile: yes
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Kazino Software:
Liçensë:
Malta Gaming Authority
Metodat e Tërheqjes:
MasterCard Neteller Visa Skrill Ukash WebMoney Entropay Direct Bank Transfer ClickandBuy EcoPayz UseMyBank Pay Spark
Koha e pagesës:
ewallets: 24-72 hours, credit / debit cards: 3-7 days, bank transfers: 1-5 days, cheques: Not offered, pending time: 0-24 hours
Tërheqje maksimale:
4000 EUR per week
Data e krijimit:
2011
Pronar:
Vegas Partner Lounge Casinos
Karakteristika:
 • Një Casino e re në 2019
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Certifikata e Besimit
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • $name celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Mbështetje Njohurish
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë

Të gjithë Bonuset e Casino Mate të disponueshëm

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Kazino Gati Celular
Casino Mate
50xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
Casino Mate
50xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Funksion Live Chat
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Xhekpote Progresive
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Casino Mate
$3000Luaj Falas
50xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$20Depozitë Minimale
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Lojra të mëdha Celular
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
Casino Mate
40xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
 • Shpërblim i Sistemit
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
Casino Mate
40xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Në dispozicion në Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
Casino Mate
40xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
Casino Mate
50xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Optimizuar për Celular
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Më i larti $country-name Kazino Online
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
Casino Mate
50xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Kazino e krijuar
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Website optimizuar për Celular
Casino Mate
50xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.