Maxi Kazino Rishikimi

x
EuroLotto Casino
EuroLotto Casino Bonus Depozitave i Dytë€100 Merr bonus Rishikim
William Hill Vegas
William Hill Vegas Bonusi Ringarkohet£50 Merr bonus Rishikim
review
Casino Maxi
Luaj Tani
Faqja e internetit:
http://www.casinomaxi9.com
Email:
support mail: [email protected]
telefon:
Mobile: yes
Mbyllur: no
Blacklisted:
Kazino Software: Genesis Gaming Microgaming NetEnt NextGen Gaming Play'n GO Thunderkick Yggdrasil Gaming NeoGames
Llojet kazinove: Instant Play Kazino Aplikacion
Monedhat: Euros Turkish Lira
Liçensë: Malta Gaming Authority
Gjuhë: English German Spanish Greek Dutch Turkish
Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Skrill Ukash Maestro EcoPayz
Metodat e Tërheqjes: Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer EcoPayz
Koha e pagesës: ewallets: 24 hours, credit / debit cards: 2-5 days, bank transfers: 3-7 days, cheques: Not offered, pending time: 24 hours
Tërheqje maksimale: 50000 EUR per day
Data e krijimit: 2002
Pronar: Realm Entertainment Limited Casinos
Karakteristika:
 • i lëvizshëm
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Uk Kumar License
 • Vendos baste €5 për raund
 • Besnikëria VIP shpërblehet me oferta speciale dhe dhurata
 • Lojra të drejta i provuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Casino Maxi është themeluar në vitin 2002

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Casino Maxi është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Genesis Gaming, Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Play'n GO, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, NeoGames. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Casino Maxi të disponueshëm

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Optimizuar për Celular
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
Casino Maxi
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Online Që nga $year
 • Krenohet A App tunelit
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
Casino Maxi
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Opt-në e nevojshme.
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
Casino Maxi
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.