Royal Dragon Kazino Rishikimi

review
Casino Royal Dragon
Luaj Tani
Faqja e internetit:
http://www.casinoroyaldragon.com
Email:
support mail: [email protected]
telefon:
Mobile: yes
Mbyllur: no
Blacklisted:
Kazino Software: PlayPearls
Llojet kazinove: Instant Play Kazino Aplikacion
Monedhat: Euros British pounds sterling US dollars Swiss francs
Liçensë: Curacao
Gjuhë: English Italian Finnish French German Polish Swedish Norwegian
Metodat e Depozitave: MasterCard Visa Skrill Paysafe Card
Metodat e Tërheqjes: Neteller Skrill Bank Wire Transfer
Koha e pagesës: ewallets: 24 hours, credit / debit cards: Not offered, bank transfers: 3-7 days, cheques: Not offered, pending time: 24-48 hours
Tërheqje maksimale: 2000 Euro per week
Data e krijimit: 2013
Pronar: Platypus B.V. Casinos
Karakteristika:
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Kazno Celular të mëdha
 • Casino Royal Dragon celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Casino Royal Dragon është themeluar në vitin 2013

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Casino Royal Dragon është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si PlayPearls. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Casino Royal Dragon të disponueshëm

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Shtyrje Manuale
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Live Chat në dispozicion
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
Casino Royal Dragon
32xbBast
FIRSTKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.