States Kazino Rishikimi

reviewCasino StatesLuaj Tani
 • Mobile: no
 • Mbyllur: yes
 • Blacklisted:
Kazino Software:
Llojet kazinove:
Monedhat:
Liçensë:
Costa Rica
Gjuhë:
Metodat e Tërheqjes:
Neteller Use My Wallet eWallet Xpress ECO Card
Koha e pagesës:
ewallets: 72-96 hours, bank transfers: 3-7 days, pending time: 0-96 hours
Tërheqje maksimale:
2500 USD per week
Data e krijimit:
2005
Pronar:
Proxima Technologies Ltd Casinos
Karakteristika:
 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Siguruar me SSL kod
 • Xhekpote Progresive
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Casino States ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Asnjë kufizim i tërheqjes

Casino States është themeluar në vitin 2005

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Casino States është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Pragmatic Play. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Casino States të disponueshëm

 • Metoda të shumta Depozitave
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Themeluar në $year, $name është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Live LojëratKazino
Casino States
Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
Casino States
20xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Live Chat në dispozicion
Casino States
20xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Lojrat Xhekpot
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Kazino Gati Celular
 • 0-24 Afati Tërheqjes
Casino States
20xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Live Chat në dispozicion
Casino States
20xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.