sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Casino X Rishikim

Casino X Rishikim
Casino X
Editors' rating: 6.64/10
Users rating: 8 /10 Based on 1 reviews
15 Bonuses available in August 2022
Casino X Rishikim
Casino X Përditësuar së Fundmi: 08/05/2022 1 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

6.64/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
€5(E-wallets), €10(Credit/Debit Cards)

Depozita Minimale

$100,000 Monthly

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Përdor kodin SSL
 • Optimizuar për Celular
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Program VIP Besnik
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes

Screenshot-e të Casino X

Kasino Online Casino X Merr bonus Casino X Hyr në Kazinonë Casino X

Faqet simotra Casino X

Pronar

Pomadorro N.V.

Data e krijimit

2011

Liçensë

Curacao

Përmbledhje

Casino X është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si 1x2Gaming, Evolution Gaming, Genesis Gaming, iSoftBet, Microgaming, Play'n GO, Playson, Playtech, Quickspin, Habanero, Igrosoft, Push Gaming, Booongo, EGT. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Casino X

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • WebMoney
 • POLi
 • GiroPay
 • EcoPayz
 • Nordea
 • EPS
 • Neosurf
 • QIWI
 • Trustly
 • Bitcoin
 • Yandex Money
 • Litecoin
 • JCB
 • Moneta.ru
Metodat e Tërheqjes
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • WebMoney
 • Direct Bank Transfer
 • QIWI
 • Bitcoin
 • Yandex Money
 • Litecoin
 • Moneta.ru
Koha e pagesës

ewallets

0-8 hours

karta krediti / debiti

0-8 hours

transferta bankare

not offered

çek

not offered

koha e pritjes

0-8 hours
Kazino Software
 • 1x2Gaming
 • Evolution Gaming
 • Genesis Gaming
 • iSoftBet
 • Microgaming
 • Play'n GO
 • Playson
 • Playtech
 • Quickspin
 • Habanero
 • Igrosoft
 • Push Gaming
 • Booongo
 • EGT
Kontakte

Faqja e internetit

http://casino-x.com

Email

support mail: [email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të Casino X

(1 Vlerësimet)
Ukraine Mar
4/5
I Vlerësuar: 2022-05-10

Shumë promovime, bonuse, ka një kthim parash. Zgjedhje e mirë e lojërave, ndërfaqe e mirë. Mund të provoni modalitetin demo për t'u njohur me lojëra të reja. Për mua, Casino x - 4 nga 5, do të doja të bëja një aplikacion të veçantë për përdoruesit e Apple, përderisa kemi atë që kemi.

Много акций, бонусов, есть кэшбек. Хороший выбор игр, неплохой интерфейс. Можно попробовать демо-режим, чтобы ознакомиться с новыми играми. Для меня Casino x - 4 из 5, хотелось чтобы и для пользователей Apple сделали отдельное приложение, пока имеем что имеем.

Automatically translated with Google Translate in Ukraine. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Casino X Lojëra

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Rrotullime Falas në Casino X

Cashable
20 FS Rrotullime Falas at Casino X
Cashable
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 FS Casino X
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 5 Depozita Minimale
20x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Zhvilluesit më të mirë të lojrave
 • Chat-i live është i dispinueshëm
 • Bonus i madh mirëseardhjeje në depozitën e parë
 • Siguri fantastike
 • Opsione fleksibël pagese
Cashable
20 FS Rrotullime Falas at Casino X
Cashable
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 FS Casino X
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 5 Depozita Minimale
20x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Suporton shumë mënyra pagese
 • Adresë e sigurt dhe e besuar
 • Kazino mobile plotësisht funksionale
 • Gamë e mirë opsionesh depozitash

Lojërat e Lejuara

Big Bad Wolf Megaways Quickspin

Bonus i Mireseardhjes në Casino X

Cashable
500% Bonus i Mireseardhjes at Casino X
Cashable
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 500% deri në 500% Casino X
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Kazno Celular të mëdha
 • Më i larti Shqipëri Kazino
 • Live LojëratKazino
 • Mbështetje Njohurish
Cashable
€200 Bonus i Mireseardhjes at Casino X
Cashable
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% Casino X
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€40 Depozita Minimale
20x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Tërheqja Pa Limit
 • Pajtueshmëri Celulare
Cashable
€200 Bonus i Mireseardhjes at Casino X
Cashable
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 200% Casino X
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€40 Depozita Minimale
20x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Filloni nga 10 €
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
Cashable
€2 000 Bonus i Mireseardhjes at Casino X
Cashable
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €2 000 deri në 100% Casino X
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€500 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Kazino Celular përfshira
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
Cashable
€50 Bonus i Mireseardhjes at Casino X
Cashable
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €50 deri në 200% Casino X
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi 999 Lojëra Kazino
 • Kazino Celulare më të mira
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kazino e krijuar
Cashable
200% Bonus i Mireseardhjes at Casino X
Cashable
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në €50 Casino X
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 20 Depozita Minimale
25x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kazino Celular
 • Përzgjedhje masive e lojrave
Cashable
150% Bonus i Mireseardhjes at Casino X
Cashable
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 150% deri në € 300 Casino X
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 50 Depozita Minimale
25x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Rrotullime Falas dhe Promovime të tjera
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Casino X
Cashable
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €2000 Casino X
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 500 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave

Bonuset me Depozitë në Casino X

Cashable
€750 Bonus Depozitave të Lojës at Casino X
Cashable
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: €750 deri në 25% Casino X
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€50 Depozita Minimale
20x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Ka Novomatiks
Cashable
€600 Bonus Depozitave të Lojës at Casino X
Cashable
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: €600 deri në 25% Casino X
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€50 Depozita Minimale
20x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Mbështetje Njohurish
 • Website optimizuar për Celular
Cashable
€500 Bonus Depozitave të Lojës at Casino X
Cashable
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: €500 deri në 50% Casino X
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€50 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Në dispozicion në Celular
 • Shtyrje Manuale
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
Cashable
€400 Bonus Depozitave i Tretë at Casino X
Cashable
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: €400 deri në 50% Casino X
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€50 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Një Casino e re në 2022
 • Funksion Live Chat
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
Cashable
€300 Bonus Depozitave i Dytë at Casino X
Cashable
Vlerësuar: 6.64/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: €300 deri në 100% Casino X
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€40 Depozita Minimale
25x(d+b) Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Kazino Fantastike Live
 • Lojra të drejta i provuar
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.