1 Kazino Rishikimi

 • Mobile: yes
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Monedhat:
Liçensë:
Curacao
Metodat e Tërheqjes:
Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer
Koha e pagesës:
ewallets: 24 hours, credit / debit cards: 10 days, bank transfers: 5 days, cheques: Not offered, pending time: 5 days
Tërheqje maksimale:
5000 EUR per month
Data e krijimit:
2016
Pronar:
Game Tech Group N.V. Casinos
Karakteristika:
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Casino1 kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Certifikata e Besimit
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Rrjedhja e vazhdueshme e ofertave

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Casino1 është themeluar në vitin 2016

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Casino1 është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si 1x2Gaming, Betsoft, Elk Studios, NetEnt, NextGen Gaming, Thunderkick, Ainsworth Gaming Technology, Lightning Box, Viaden Gaming, Amaya (Chartwell). Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Casino1 të disponueshëm

 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Lojrat Scratchcard
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Mënyra e ofruar pa instalim
Casino1
Casino1Kazino
33x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Përkrahje për Live Cat
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
Casino1
Casino1Kazino
33x(d+b)Bast
ASK40CLUBKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Kazino Online më të mira
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
Casino1
Casino1Kazino
33x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Përkrahje për Live Cat
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Casino1
Casino1Kazino
33x(d+b)Bast
ASK15CLUBKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Më i larti $country-name Kazino
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Casino1
Casino1Kazino
33x(d+b)Bast
ASK100FSKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.