sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Casinopurple Rishikim

Casinopurple Rishikim
Casinopurple
Editors' rating: 6.16/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
3 Bonuses available in August 2022
Casinopurple Rishikim
Casinopurple Përditësuar së Fundmi: 08/03/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

6.16/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Shfaqur në:

€ 20

Depozita Minimale

Not Limited

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Shumë Promovime
 • Shumë e lehtë për të lundruar

Screenshot-e të Casinopurple

Kasino Online Casinopurple Merr bonus Casinopurple Hyr në Kazinonë Casinopurple
Pronar

MultiSoft Gaming Limited

Data e krijimit

2020

Liçensë

Curacao

Përmbledhje

Casinopurple është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si GameArt, EvoPlay, Mr. Slotty, Wazdan, BGAMING, Fazi, Gamshy, Platipus, Mascot, True Lab. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Euteller
 • QIWI
 • Trustly
 • Bitcoin
 • JCB
 • InstantTransfer
Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Euteller
 • QIWI
 • Trustly
 • Bitcoin
 • JCB
 • InstantTransfer
Koha e pagesës

ewallets

0-3 days credit / debit cards
Kazino Software
 • GameArt
 • EvoPlay
 • Mr. Slotty
 • Wazdan
 • BGAMING
 • Fazi
 • Gamshy
 • Platipus
 • Mascot
 • True Lab
Kontakte

Faqja e internetit

casinopurple.com

Email

[email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të Casinopurple

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Jo Depozit Bonus në Casinopurple

Exclusive for CBF users Cashable
EUR 5 Jo Depozit Bonus at Casinopurple
Exclusive for CBF users Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: EUR 5 deri në EUR 50 Casinopurple
Rishikim
Depozita Minimale
10x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Softuer i besuar dhe i sigurt
 • Lojëra elektronike dhe me fitime në çast
 • Shumë mënyra për të kontaktuar
 • ambient miqësor dhe argëtues
 • Bonuse tërheqëse mirëseardhjeje

Bonus i Mireseardhjes në Casinopurple

Cashable
200% Bonus i Mireseardhjes at Casinopurple
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 200% deri në € 2500 Casinopurple
Rishikim
€ 100 Depozita Minimale
20x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kasino e madhe
 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim

Bonuset me Depozitë në Casinopurple

Cashable
20% Monday Bonus at Casinopurple
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Monday Bonus: 20% deri në € 100 Casinopurple
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€ 20 Depozita Minimale
20x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.