sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë!

Shihni më shumë kazino
BigBang Casino
BigBang Casino Wednesday Deposit Bonus: 25%
Merr bonus
Luck Casino
Luck Casino Bonus i Mireseardhjes: €150
Merr bonus
BetWorld247 Casino
BetWorld247 Casino Bonus i Mireseardhjes: 100%
Merr bonus
Shihni më shumë kazino

Championsbet Casino Rishikim

Championsbet Casino Rishikim
Championsbet Casino
Kazinoja është mbyllur tashmë
Editors' rating: 9.96/10
Users rating: 8 /10 Based on 1 reviews
0 Bonuses available in May 2022
Championsbet Casino Rishikim
Championsbet Casino Kazinoja është mbyllur tashmë Përditësuar së Fundmi: 05/06/2022 1 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

9.96/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Gjej kazino alternative Mbyllur
€10

Depozita Minimale

No maximum limit

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Lojra Live të Ofruara
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Bastet sportive dhe kazino në një

Screenshot-e të Championsbet Casino

Kasino Online Championsbet Casino Merr bonus Championsbet Casino Hyr në Kazinonë Championsbet
Pronar

Online Amusement Solutions Ltd

Data e krijimit

2011

Liçensë

Greece, Malta

Përmbledhje

Championsbet Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si 1x2Gaming, Aristocrat, Elk Studios, Microgaming, NextGen Gaming, Novomatic, Nyx Interactive, Pragmatic Play, WMS (Williams Interactive), Bally, Barcrest Games, Casino Technology, GreenTube, High5Games, Inspired, Lightning Box, PariPlay, SG Gaming, Amaya (Chartwell), Chance Interactive, Red7, ReelNRG, Side City, Authentic Gaming, Shuffle Master, ReelPlay. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Championsbet Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
 • Paysafe Card
 • GiroPay
 • EcoPayz
 • EPS
 • Neosurf
 • Trustly
 • Yandex Money
 • American Express
 • SafetyPay
 • eMoney Safe
 • Discover
 • Klarna
Koha e pagesës

1-3 working days

Monedhat
Pagesa Minimale

€10

Kontakte

Faqja e internetit

https://championsbet.gr/

Email

[email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të Championsbet Casino

(1 Vlerësimet)
Nicole
4/5
I Vlerësuar: 2022-05-11

Me mbi 500 lojëra, Championsbet është një nga kazinotë më të mira që kam provuar ndonjëherë. Një tjetër pozitive janë 19 ndeshjet e tavolinës që ka.

Με πάνω από 500 παιχνίδια το Championsbet είναι από τα καλύτερα καζίνο που έχω δοκιμάσει. Ένα ακόμα θετικό είναι τα 19 παιχνίδια τραπεζιού που διαθέτει.

Automatically translated with Google Translate in Greece. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

GR License GR License
MGA MGA

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.