Cherry Kazino Rishikimi

review
Cherry Casino
Luaj Tani
Faqja e internetit:
http://www.cherrycasino.com
Email:
support: [email protected]
telefon: support phone: +356 22766799
Mobile: no
Mbyllur: no
Blacklisted:
Kazino Software: Microgaming NetEnt Nyx Interactive Thunderkick Yggdrasil Gaming Amaya (Chartwell)
Llojet kazinove: Instant Play
Monedhat: Euros Swedish kronor Norwegian kroner
Liçensë: Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission
Gjuhë: English Finnish German Swedish Norwegian
Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Paysafe Card Fast Bank Transfer Trustly
Metodat e Tërheqjes: Neteller Visa Debit Visa Electron Skrill Bank transfer
Koha e pagesës: ewallets: 1-5 days, credit / debit cards: 1-5 days, bank transfers: 1-5 days, cheques: Not offered, pending time: 72 hours
Tërheqje maksimale: No Limits
Data e krijimit: 2000
Pronar: PlayCherry Ltd. Casinos
Karakteristika:
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Skema e besnikërisë me pikat e fuqisë së ofruar
 • Kazino Celular përfshira
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Software provuara te drejta

Cherry Casino është themeluar në vitin 2000

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Cherry Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Microgaming, NetEnt, Nyx Interactive, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, Amaya (Chartwell). Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Cherry Casino të disponueshëm

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
Cherry Casino
40xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
Cherry Casino
40xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Krenohet A App tunelit
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Pagim i Shpejtë
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Software provuara te drejta
Cherry Casino
40xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • 24/7 Live Cat
 • Kazino Online më të mira
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
 • Kazino Gati Celular
Cherry Casino
40xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • 24/7 Live Cat
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin
 • Baste sportive
 • Ekselent për kumar celular
 • Software provuara te drejta
Cherry Casino
40xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Cherry Casino
40xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Opt-në e nevojshme.
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Shpërblim i Sistemit
Cherry Casino
40xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Në dispozicion në Celular
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Përkrahje për Live Cat
Cherry Casino
Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • 0-24 Afati Tërheqjes
Cherry Casino
25x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Mënyra e ofruar pa instalim
Cherry Casino
40xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$20Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Kazino Celular përfshira
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
Cherry Casino
40xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Në dispozicion në Celular
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Kazino
 • Përkrahje për Live Cat
Cherry Casino
50xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
200 SEKDepozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Kazno Celular të mëdha
 • Live Chat në dispozicion
 • Lojra të drejta i provuar
Cherry Casino
40xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
Cherry Casino
40xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Opt-në e nevojshme.
 • Kazino Celular përfshira
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
Cherry Casino
40xBast
ASK150Kodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Online Që nga $year
 • Lojra të mëdha Celular
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Novomatik Lojra Elektronike
Cherry Casino
60xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Kasino e madhe
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Kazno Celular të mëdha
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
Cherry Casino
40xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Themeluar në $year, $name është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Kazino Celular përfshira
 • Ka Novomatiks
Cherry Casino
50xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Funksion Live Chat
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - $name është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
Cherry Casino
50xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€20Depozitë Minimale
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
Cherry Casino
60xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Opsion per Lojrat Online
 • Vendos baste €5 për raund
 • Më i larti $country-name Kazino
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
Cherry Casino
40xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.