City Club Kazino Rishikimi

reviewCity Club CasinoLuaj Tani
 • Mobile: no
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Kazino Software:
Llojet kazinove:
Liçensë:
Curacao
Metodat e Tërheqjes:
Neteller Skrill Bank Wire Transfer Ukash ClickandBuy Cheque Moneta.ru
Koha e pagesës:
ewallets: 24-72 hours, credit / debit cards: 7-10 days, bank transfers: 7-10 days, cheques: 14-28 days, pending time: 0-96 hours
Tërheqje maksimale:
10 000 USD per month
Data e krijimit:
2001
Pronar:
Sea gate N.V. Casinos
Karakteristika:
 • Kazino Celulare më të mira
 • RNG Certifikuar
 • Bonus i mirë mirëseardhje
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Përkrahje për Live Cat
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
 • Lojra të drejta i provuar
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes

City Club Casino është themeluar në vitin 2001

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

City Club Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Playtech. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e City Club Casino të disponueshëm

 • Kazino Celulare më të mira
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Funksion Live Chat
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Lojrat Xhekpot
City Club Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$20Depozitë Minimale
 • Kasino e madhe
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Kazino Celular përfshira
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
City Club Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$20Depozitë Minimale
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Shtyrje Manuale
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Shkruani Kodin e Bonusit - merrni Rrotullime Falas tani!
 • Një Përzgjedhje e Lojrave të Rrjetit Live gjendet në Kazino Live
 • Më i larti $country-name Kazino
City Club Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$20Depozitë Minimale
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Poker Turne të mëdha
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Kazino Gati Celular
City Club Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$20Depozitë Minimale
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Program Fitimprurës VIP
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
City Club Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$20Depozitë Minimale
 • i lëvizshëm
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Një faqe dedikuar Promovimeve për të mbajtur lojtarët ekzistues të kënaqur
 • Siguruar me SSL kod
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
City Club Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$20Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.