Commodore Kazino Rishikimi

review
Commodore Casino
Luaj Tani
Faqja e internetit:
http://www.commodorecasino.com
Email:
support mail: [email protected]
telefon:
Mobile: yes
Mbyllur: yes
Blacklisted:
Kazino Software: Ever88 Entertainment
Llojet kazinove: Kazino Aplikacion Shkarko Kasino
Monedhat: Euros Japanese yen British pounds sterling US dollars
Liçensë: Curacao
Gjuhë: English Italian French German Swedish Chinese Portuguese Spanish Japanese Korean Greek Dutch
Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Skrill Bank Wire Transfer Paysafe Card Ukash Entropay Maestro ClickandBuy EcoPayz MyCitadel Sofortuberwaisung Moneta CLICK2PAY Direct ebanking
Metodat e Tërheqjes: Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Ukash ClickandBuy MyCitadel Sofortuberwaisung Cheque CLICK2PAY ECO Card Moneta.ru
Koha e pagesës: ewallets: 48-72 hours, credit / debit cards: 3-5 days, bank transfers: 3-7 days, cheques: 7-21 days, pending time: 48-72 hours
Tërheqje maksimale: Not Stated
Data e krijimit:
Pronar: Ingenero Limited Casinos
Karakteristika:
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Kasino e madhe
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Commodore Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Commodore Casino është themeluar në vitin

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Commodore Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Ever88 Entertainment. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Commodore Casino të disponueshëm

 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
Commodore Casino
5xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Opt-në e nevojshme.
 • Ekselent për kumar celular
 • 24 Orë Koha e Tërheqjes
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
Commodore Casino
15x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$25Depozitë Minimale
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
 • Kazino Gati Celular
Commodore Casino
40xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.