sq
sq en

Cool Play Casino Rishikim

Cool Play Casino review
Cool Play Casino

Vlerësimi i Kazinosë

Cool Play Casino review
Cool Play Casino Përditësuar së Fundmi: 02/03/2021

Vlerësimi i Kazinosë

-/5
0 Vlerësimet
Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Cool Play Casino

Cool Play Casino është themeluar në vitin 2012

E disponueshme për lojtarët nga United States.

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Cool Play Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si 1x2Gaming, Blueprint Gaming, Elk Studios, Evolution Gaming, Genesis Gaming, Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Play'n GO, Playson, Quickspin, Thunderkick, WMS (Williams Interactive), 2 By 2 Gaming, Betdigital, Big Time Gaming, Core Gaming, Eyecon, Games Warehouse, Genii, Lightning Box, Rabcat, SG Gaming, Tom Horn Gaming, Wazdan, Crazy Tooth Studio, Fantasma Games, Foxium, gamevy, Inspired Gaming, IronDog, JustForTheWin, PearFiction, Skillzzgaming, Slingshot Studios, Stormcraft Studios, Triple Edge Studios. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Certifikata e Besimit
 • Kazino Online më të mira
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Kazno Celular të mëdha
Kasino Online Cool Play Casino Merr bonus Cool Play Casino Hyr në Kazinonë Cool Play

Vlerësimet e Lojtarëve të Cool Play Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
Message Please enter your message

Your comment was sent successfully!

Cool Play Casino Lojëra

🌐 Faqja e internetit: https://casino.coolplaycasino.co.uk/
🧑‍💻Kazino Software: 1x2Gaming Blueprint Gaming Elk Studios Evolution Gaming Genesis Gaming Microgaming NetEnt NextGen Gaming Play'n GO Playson Quickspin Thunderkick WMS (Williams Interactive) 2 By 2 Gaming Betdigital Big Time Gaming Core Gaming Eyecon Games Warehouse Genii Lightning Box Rabcat SG Gaming Tom Horn Gaming Wazdan Crazy Tooth Studio Fantasma Games Foxium gamevy Inspired Gaming IronDog JustForTheWin PearFiction Skillzzgaming Slingshot Studios Stormcraft Studios Triple Edge Studios
🎰Llojet kazinove: Kazino me Lojëra në Çast Kazino Aplikacion Kazino Live
💱Monedhat: Euros Canadian dollars British pounds sterling US dollars
📝Liçensë: Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission
🈹Gjuhë: English
💳Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Skrill Paysafe Card WebMoney Fast Bank Transfer Maestro GiroPay EcoPayz Euteller QIWI Trustly PayPal Pay by Phone Sofort (by Skrill) Zimpler
🧾Metodat e Tërheqjes: MasterCard Neteller Visa Skrill WebMoney Maestro EcoPayz Euteller QIWI Trustly Bank transfer
🕹️Llojet e Lojërave: Slote Ruletë Video Poker Blackjack Baccarat
⏱️Koha e pagesës: ewallets: 24 hours, credit / debit cards: 3-5 days, bank transfers: 3-7 days, cheques: 7-15 days, pending time: 48 hours
💰Tërheqje maksimale: €/$/£ 3,000 Weekly, €/$/£ 6,000 Monthly
💸Depozita Minimale: €/$/£10
💵Pagesa Minimale: No/€/$/£50 (Bank Transfer)
📅Data e krijimit: 2012
🏢Pronar: ProgressPlay Limited Casinos
📱Mobile: Yes
📧Email: support mail: [email protected]
📞Telefon:

Të gjithë Bonuset e Cool Play Casino të disponueshëm

10% Bonus i Kthimit të Parave at Cool Play Casino
Cool Play Casino Cashable Bonus i Kthimit të Parave: 10%
Depozitë Minimale: €30 Bast: 50xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kazino e re 2021
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Gati për Celular
€50 Bonus Depozitave të Lojës at Cool Play Casino
Cool Play Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: €50
Depozitë Minimale: €20 Bast: 50xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: MONDAY
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • Website optimizuar për Celular
25 Rrotullime Falas at Cool Play Casino
Cool Play Casino Cashable Rrotullime Falas: 25
Depozitë Minimale: €10 Bast: 50x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 25TC
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Shpërblim i Sistemit
 • Tema unike dhe legjendare që është e sigurt për të shkuar poshtë edhe me tifozët muzikës globale
10 Rrotullime Falas at Cool Play Casino
Cool Play Casino Cashable Rrotullime Falas: 10
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 50x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Kazino Celular përfshira
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
€200 Bonus i Mireseardhjes at Cool Play Casino
Cool Play Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €200
Depozitë Minimale: €10 Bast: 50x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 20CP
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Përkrahje për Live Cat
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
€200 Bonus i Mireseardhjes at Cool Play Casino
Cool Play Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €200
Depozitë Minimale: €20 Bast: 50xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Opsion per Lojrat Online
 • Tërheqja Pa Limit
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • 24/7 Live Suport
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.