Coral Kazino Rishikimi

reviewCoral CasinoLuaj Tani
 • Mobile: yes
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Liçensë:
Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission
Gjuhë:
Metodat e Tërheqjes:
MasterCard Neteller Visa Debit Visa Electron Visa Skrill Maestro ClickandBuy EcoPayz Instant Banking PayPal
Koha e pagesës:
ewallets: 0-24 hours, credit / debit cards: 2-5 days, bank transfers: 3-5 days, cheques: Not offered, pending time: 0-48 hours
Tërheqje maksimale:
250 000 UK Pounds per day
Data e krijimit:
2002
Pronar:
Gala Coral Group Ltd. Casinos
Karakteristika:
 • 24/7 Live Cat
 • Krenohet A App tunelit
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Licenca UK
 • Aventurë unike ju shpërblen me rrotullime falas dhe të holla bonus
 • Turne në Lojra
 • Shpërblim i Sistemit

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Coral Casino është themeluar në vitin 2002

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Coral Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Blueprint Gaming, Cryptologic (WagerLogic), IGT (WagerWorks), NetEnt, NextGen Gaming, Playtech, Quickspin, WMS (Williams Interactive), Ash Gaming, Barcrest Games, Mazooma Interactive Games, OpenBet, Red Tiger Gaming, Virtue Fusion. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Coral Casino të disponueshëm

 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Kazino Celulare më të mira
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Vendos baste €5 për raund
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
Coral Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£100Depozitë Minimale
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Optimizuar për Celular
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Live Chat në dispozicion
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
Coral Casino
50xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£5Depozitë Minimale
 • Mbi $n Lojëra Kazino
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Funksion Live Chat
 • Ekselent për kumar celular
 • Shpërblim i Sistemit
Coral Casino
40xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£25Depozitë Minimale
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - $name është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
Coral Casino
24xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Online Që nga $year
 • Kazino Celulare më të mira
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Shume Metoda tërheqjes
Coral Casino
50xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£5Depozitë Minimale
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Përkrahje për Live Cat
 • Live Chat në dispozicion
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
 • Lojëra live dhe lojëra elektronike prekje në dispozicion
Coral Casino
40xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£25Depozitë Minimale
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Tërheqja Pa Limit
 • Funksion Live Chat
 • Lojrat Xhekpot
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Promovimet javore për të kërkuar
Coral Casino
24xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Kasino e madhe
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • RNG Certifikuar
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Vlera të Larta Promovimet
Coral Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£100Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.