Cresus Kazino Rishikimi

reviewCresus CasinoLuaj Tani
 • Mobile: yes
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Liçensë:
Curacao
Metodat e Tërheqjes:
MasterCard Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Ukash EcoPayz
Koha e pagesës:
ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 3-10 days, bank transfers: 3-5 days, cheques: Not offered, pending time: 72 hours
Tërheqje maksimale:
5000 EUR per two weeks
Data e krijimit:
2014
Pronar:
Colosseum Intertainment Ltd Casinos
Karakteristika:
 • 24/7 Live Cat
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Mblidhni Pikë Comp për çdo bast

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Cresus Casino është themeluar në vitin 2014

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Cresus Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Leander Games, Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, GGL Global Gaming, Igaming2go, Amaya (Chartwell). Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Cresus Casino të disponueshëm

 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Lojra Live të Ofruara
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • 24/7 Live Suport
Cresus Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Funksion Live Chat
 • Xhekpote Progresive
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
 • Website optimizuar për Celular
Cresus Casino
30x(d+b)Bast
ASKKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.