Dirty2 Kazino Rishikimi

reviewDirty2 CasinoLuaj Tani
 • Mobile: no
 • Mbyllur: yes
 • Blacklisted:
Kazino Software:
Liçensë:
Malta Gaming Authority
Metodat e Depozitave:
Metodat e Tërheqjes:
Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Postepay
Koha e pagesës:
ewallets: 1-5 days, credit / debit cards: 5 days, bank transfers: 5 days, cheques: 5 days, pending time: 0-24 hours
Tërheqje maksimale:
2000 Euros per day
Data e krijimit:
Pronar:
Play Match Ltd Casinos
Karakteristika:
 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Pothuajse të gjitha lojrat NetEnt RNG
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Online Që nga
 • Oferta Unike Mirëseardhjes ofrojnë lojtarëve 'Rrotën NetEnt' për të fituar deri në 100 rrotullime falas.
 • Opt-në e nevojshme.
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës

Dirty2 Casino është themeluar në vitin

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Dirty2 Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si World Match. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Dirty2 Casino të disponueshëm

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
Dirty2 Casino
Bast
DIRTY2Kodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.