sq
sq en

Dunder Casino Rishikim

Dunder Casino review
Dunder Casino

Vlerësimi i Kazinosë

1.15/5 0 Vlerësimet
Dunder Casino review
Dunder Casino Përditësuar së Fundmi: 02/17/2021

Vlerësimi i Kazinosë

1.15/5
0 Vlerësimet
Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Dunder Casino

Dunder Casino është themeluar në vitin 2016

E disponueshme për lojtarët nga United States.

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Dunder Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Betsoft, Blueprint Gaming, Elk Studios, Evolution Gaming, IGT (WagerWorks), iSoftBet, Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Play'n GO, Quickspin, Thunderkick, WMS (Williams Interactive), Yggdrasil Gaming, Bally, Barcrest Games, Big Time Gaming, Edict (Merkur Gaming), Genii, Lightning Box, Push Gaming, Red Tiger Gaming, Relax Gaming, Fantasma Games, JustForTheWin, Side City. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Bonus i Madh Mirëseardhje
 • Vendos baste €5 për raund
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Më i larti Albania Kazino
Kasino Online Dunder Casino Merr bonus Dunder Casino

Vlerësimet e Lojtarëve të Dunder Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
Message Please enter your message

Your comment was sent successfully!

Dunder Casino Lojëra

🌐 Faqja e internetit: http://www.dunder.com
🧑‍💻Kazino Software: Betsoft Blueprint Gaming Elk Studios Evolution Gaming IGT (WagerWorks) iSoftBet Microgaming NetEnt NextGen Gaming Play'n GO Quickspin Thunderkick WMS (Williams Interactive) Yggdrasil Gaming Bally Barcrest Games Big Time Gaming Edict (Merkur Gaming) Genii Lightning Box Push Gaming Red Tiger Gaming Relax Gaming Fantasma Games JustForTheWin Side City
🎰Llojet kazinove: Kazino me Lojëra në Çast Kazino Aplikacion Kazino Live
💱Monedhat: Euros Canadian dollars British pounds sterling Swedish kronor US dollars Norwegian kroner
📝Liçensë: Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission
🈹Gjuhë: English Finnish German Swedish Norwegian Japanese
💳Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Skrill Paysafe Card EcoPayz Euteller Trustly
🧾Metodat e Tërheqjes: Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer Paysafe Card EcoPayz Euteller Trustly
🕹️Llojet e Lojërave: Slote Ruletë Video Poker Blackjack Baccarat
⏱️Koha e pagesës: ewallets: 0-1 hours, credit / debit cards: 24-72 hours, bank transfers: 3-7 days, cheques: Not offered, pending time: 24 hours
💰Tërheqje maksimale: €50,000 (Bank Transfer) per transaction
💸Depozita Minimale: €20
💵Pagesa Minimale: €20
📅Data e krijimit: 2016
🏢Pronar: MT SecureTrade Limited Casinos
📱Mobile: Yes
📧Email: support mail: [email protected]
📞Telefon:

Të gjithë Bonuset e Dunder Casino të disponueshëm

£400 Bonus Depozitave i Tretë at Dunder Casino
Dunder Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: £400
Depozitë Minimale: £20 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
£150 Bonus Depozitave i Dytë at Dunder Casino
Dunder Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: £150
Depozitë Minimale: £20 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Kazino Online më të mira
 • Gati për Celular
€300 Bonus Depozitave të Lojës at Dunder Casino
Dunder Casino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: €300
Depozitë Minimale: €20 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Nuk kërkohet llogari
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Dunder Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Software provuara te drejta
€150 Bonus Depozitave i Tretë at Dunder Casino
Dunder Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: €150
Depozitë Minimale: €20 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Online Që nga 2016
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Mundësuar nga furnizuesit kryesorë të shumta Software
 • Në dispozicion në Celular
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
€100 Bonus Depozitave i Dytë at Dunder Casino
Dunder Casino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: €100
Depozitë Minimale: €20 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Tërheqjet pakufizuar
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
20 Rrotullime Falas at Dunder Casino
Dunder Casino Cashable Rrotullime Falas: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 25xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Kazino Celular përfshira
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
20 Bonus i Mireseardhjes at Dunder Casino
Dunder Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 25x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
20 Bonus i Mireseardhjes at Dunder Casino
Dunder Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 25x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Nisur në 2021
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Kazino Celular përfshira
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
20 Bonus i Mireseardhjes at Dunder Casino
Dunder Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 20
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 25x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Opsion per Lojrat Online
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Mbështetje Njohurish
 • Software provuara te drejta
50 Bonus i Mireseardhjes at Dunder Casino
Dunder Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 50
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 25x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Poker Turne të mëdha
€100 Bonus i Mireseardhjes at Dunder Casino
Dunder Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €100
Depozitë Minimale: €20 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Dizajni miqësor Celular
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
€50 Bonus i Mireseardhjes at Dunder Casino
Dunder Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €50
Depozitë Minimale: €20 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Baste sportive
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Kazno Celular të mëdha
 • Filloni nga 10 €
£50 Bonus i Mireseardhjes at Dunder Casino
Dunder Casino Cashable Bonus i Mireseardhjes: £50
Depozitë Minimale: £20 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Kazino Celulare më të mira
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
€100 Bonus Depozitave i Tretë at Dunder Casino
Dunder Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: €100
Depozitë Minimale: €10 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Krenohet A App tunelit
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • 24/7 Live Suport
 • Lojra të drejta i provuar
€300 Bonus Depozitave i Tretë at Dunder Casino
Dunder Casino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: €300
Depozitë Minimale: €20 Bast: 25x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Dunder Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.