e- Kazino Rishikimi

reviewe-CasinoLuaj Tani
 • Mobile: no
 • Mbyllur: yes
 • Blacklisted:
Liçensë:
Malta Gaming Authority
Metodat e Tërheqjes:
Neteller Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer
Koha e pagesës:
ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: 3-5 days, bank transfers: 3-5 days, pending time: 0-24 hours
Tërheqje maksimale:
1000 EUR/GBP (10 000 SEK) per a 60 days period
Data e krijimit:
Pronar:
Plus 5 Gaming Limited Casinos
Karakteristika:
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Siguruar me SSL kod
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Program VIP
 • Shpërblim i Sistemit
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë

e-Casino është themeluar në vitin

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

e-Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si IGT (WagerWorks), Microgaming, NextGen Gaming, AliQuantum Gaming, Blue Gem Gaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e e-Casino të disponueshëm

 • i lëvizshëm
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Live Chat në dispozicion
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
e-Casino
e-CasinoKazino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Opt-në e nevojshme.
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - $name është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
e-Casino
e-CasinoKazino
Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Krenohet A App tunelit
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Funksion Live Chat
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Live Chat në dispozicion
e-Casino
e-CasinoKazino
35xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • i lëvizshëm
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Kohë e Shpejtë e Tërheqjes
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
e-Casino
e-CasinoKazino
35xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Në dispozicion në Celular
 • Më i larti $country-name Kazino
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Mbështetje Njohurish
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
e-Casino
e-CasinoKazino
35xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.