sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë!

Shihni më shumë kazino
777 Casino
777 Casino Bonus i Mireseardhjes: 77
Merr bonus
Platin Casino
Platin Casino Bonus i Mireseardhjes: 100%
Merr bonus
Zodiac Bet Casino
Zodiac Bet Casino Bonusi Ringarkohet: 50%
Merr bonus
Shihni më shumë kazino

Efbet Casino Rishikim

Efbet Casino Rishikim
Efbet Casino
Editors' rating: 8.03/10
Users rating: 10 /10 Based on 1 reviews
1 Bonuses available in October 2022
Efbet Casino Rishikim
Efbet Casino Përditësuar së Fundmi: 09/14/2022 1 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

8.03/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
€5/€10(Bank Transfer)

Depozita Minimale

No

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Dizajni miqësor Celular
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur

Screenshot-e të Efbet Casino

Kasino Online Efbet Casino Merr bonus Efbet Casino Hyr në Kazinonë Efbet
Pronar

AE Group B.V.

Data e krijimit

2006

Liçensë

Curacao

Përmbledhje

Efbet Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Evolution Gaming, Microgaming, Amatic Industries, Betgames, Casino Technology, EGT. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Efbet Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Maestro
 • Bank transfer
Metodat e Tërheqjes
 • Neteller
 • Skrill
 • Bank transfer
Koha e pagesës

koha e pritjes

up to 72 hours

e-wallets/credit/debit cards/wire transfer

24 hours
Gjuhë
Monedhat
Pagesa Minimale

€15

Kazino Software
 • Evolution Gaming
 • Microgaming
 • Amatic Industries
 • Betgames
 • Casino Technology
 • EGT
Kontakte

Faqja e internetit

https://www.efbet.net/

Email

[email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të Efbet Casino

(1 Vlerësimet)
United Kingdom Ann_H
5/5
I Vlerësuar: 2022-05-10

Në fillim, hezitova të luaja në kazinotë online, por Efbet-casino ndryshoi plotësisht mendjen time. Çfarë përvojë e mahnitshme ishte! Pa dyshim, do ta vizitoj gjithnjë e më shumë.

At first, I was reluctant to play at online casinos, but Efbet-casino completely changed my mind. What an amazing experience it was! No doubt, I'm gonna visit it more and more.

Automatically translated with Google Translate in United Kingdom. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Efbet Casino Lojëra

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonuset me Depozitë në Efbet Casino

Shqipëri
Cashable
Efbet Casino
Editors' rating: 8.03/10
User reviews
104K lojtarë

Liçensë:
Curacao Curacao
Deposit Bonus: 100% deri në €100
Depozita Minimale: €5
Bast: 2x
Rishikim
Kodi Bonusit Not required, just activate bonus in your casino account

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Optimizuar për Celular
 • Bastet sportive dhe kazino në një
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.