sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

El Royale Casino Rishikim

El Royale Casino Rishikim
El Royale Casino
Editors' rating: 6.16/10
Users rating: 4 /10 Based on 1 reviews
4 Bonuses available in August 2022
El Royale Casino Rishikim
El Royale Casino Përditësuar së Fundmi: 05/03/2022 1 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

6.16/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
$10

Depozita Minimale

$2,500 per week, $10,000 per month

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • 24/7 Live Cat
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Opsion per Lojrat Online
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin

Screenshot-e të El Royale Casino

Kasino Online El Royale Casino Merr bonus El Royale Casino Hyr në Kazinonë El Royale
Pronar

ArbathSolutions OU

Data e krijimit

2020

Liçensë

Curacao

Përmbledhje

El Royale Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Real Time Gaming, VIG. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në El Royale Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Visa
 • Bank Wire Transfer
 • Neosurf
 • Bitcoin
 • Ethereum
Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Visa
 • Bank Wire Transfer
 • Bitcoin
Koha e pagesës

3-4 business days

Gjuhë
Monedhat
Pagesa Minimale

$150

Kazino Software
 • Real Time Gaming
 • VIG
Kontakte

Faqja e internetit

https://elroyalecasinobonuses.com/

Email

[email protected]

Telefon

+611300924017 +18504003297

Vlerësimet e Lojtarëve të El Royale Casino

(1 Vlerësimet)
United States James_M
2/5
I Vlerësuar: 2022-05-10

Edhe pse ata pretendojnë shumë për RTP-në, unë kam pasur fitim minimal ndër vite. Kazinoja El Royale duhet të fillojë të punojë për shërbimin e dobët ndaj klientit dhe RTP të ulët. Kam gjetur një vend më të mirë për të kaluar kohën, por ka disa ndjekës të përkushtuar të kësaj kazinoje, ndaj provoni këtë faqe për të zbuluar nëse është e mirë për ju.

Although they claim a lot about RTP, I had minimal profit over the years. El Royale casino must start working on their poor customer service and low RTP. I've found a better place to spend time but there are some devoted followers of this casino, so try this site to find out if it's good for you.

Automatically translated with Google Translate in United States. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Lexo Vlerësimin e Plotë

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Jo Depozit Bonus në El Royale Casino

Cashable
260% Jo Depozit Bonus at El Royale Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Jo Depozit Bonus: 260% deri në 260% El Royale Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Opsion per Lojrat Online
 • Metoda të shumta Depozitave Përfshirë Bitcoin

Bonus i Mireseardhjes në El Royale Casino

Cashable
240% Bonus i Mireseardhjes at El Royale Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 240% deri në 240% El Royale Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Paketë fantastike e mirëseardhjes
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
 • Website optimizuar për Celular
Cashable
250% Bonus i Mireseardhjes at El Royale Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 250% deri në 250% El Royale Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Opsion per Lojrat Online
 • Pagim i Shpejtë
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike

Bonuset me Depozitë në El Royale Casino

Cashable
150% Match bonus at El Royale Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.16/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Match bonus: 150% El Royale Casino
Rishikim
$ 35 Depozita Minimale
35x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Adresë miqësore ndaj përdoruesve
 • Bonus mirëseardhjeje bujar
 • Promocione bujare
 • Lojëra të disponueshme në lëvizje
 • Menu e pastër dhe e organizuar

Lojërat e Lejuara

Rudolph Awakens Reel Time Gaming
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.