ElephantBets Kazino Rishikimi

reviewElephantBets CasinoLuaj Tani
 • Mobile: no
 • Mbyllur: yes
 • Blacklisted:
Llojet kazinove:
Liçensë:
Malta Gaming Authority
Gjuhë:
Metodat e Tërheqjes:
Neteller Skrill Bank Wire Transfer
Koha e pagesës:
ewallets: 24-48 hours, credit / debit cards: Not offered, bank transfers: 3-7 days, cheques: Not offered, pending time: 48-72 hours
Tërheqje maksimale:
1000 EUR per week, 5000 EUR per month
Data e krijimit:
2014
Pronar:
Plus 5 Gaming Limited Casinos
Karakteristika:
 • Siguruar me SSL kod
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Program VIP
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Website optimizuar për Celular
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes

ElephantBets Casino është themeluar në vitin 2014

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

ElephantBets Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si IGT (WagerWorks), Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e ElephantBets Casino të disponueshëm

 • i lëvizshëm
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
ElephantBets Casino
40xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$20Depozitë Minimale
 • Optimizuar për Celular
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Program Fitimprurës VIP
 • Certifikata e Besimit
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
ElephantBets Casino
40xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$20Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.