sq
sq en

EUcasino Rishikim

EUcasino review
EUcasino

Vlerësimi i Kazinosë

EUcasino review
EUcasino Përditësuar së Fundmi: 05/05/2021 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

-/10
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
$10

Depozita Minimale

€10,000 Monthly

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Rrotullime Bonus janë të vlefshme në lojëra elektronike zgjedhura
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Më i larti Albania Kazino
 • Përzgjedhje të mëdha të xhekpoteve NetEnt

Screenshot-e të EUcasino

Kasino Online EUcasino Merr bonus EUcasino Hyr në Kazinonë EUcasino
Pronar

Skill On Net Ltd. Casinos

Data e krijimit

2009

Liçensë

Malta Gaming Authority

Përmbledhje

EUcasino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Blueprint Gaming, Elk Studios, Evolution Gaming, IGT (WagerWorks), Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Nyx Interactive, Play'n GO, Pragmatic Play, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, Bally, Barcrest Games, Big Time Gaming, Gamomat, Lightning Box, Rabcat, Realistic Games, Red Tiger Gaming, Stakelogic, EGT, Foxium, Ganapati, Merkur. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Tërheqjes
 • Bank Wire Transfer
Koha e pagesës

ewallets

24-48 hours

karta krediti / debiti

2-5 days

transferta bankare

3-7 days

çek

14-28 days

koha e pritjes

24-48 hours
Kontakte

Faqja e internetit

http://www.eucasino.com

Email

support: [email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të EUcasino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

EUcasino Lojëra

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Rrotullime Falas në EUcasino

99 Rrotullime Falas at EUcasino
EUcasino Cashable Rrotullime Falas: 99
Depozitë Minimale: €20 Bast: 60x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Opt-në e nevojshme.
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Jo Limite në Tërheqje
 • Lojra të Tipit Vegas

Bonus i Mireseardhjes në EUcasino

$1000 Bonus i Mireseardhjes at EUcasino
EUcasino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $1000
Depozitë Minimale: €20 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Pajtueshmëri Celulare
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
$1500 Bonus i Mireseardhjes at EUcasino
EUcasino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $1500
Depozitë Minimale: $10 Bast: 30x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - EUcasino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
$500 Bonus i Mireseardhjes at EUcasino
EUcasino Cashable Bonus i Mireseardhjes: $500
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Kazino e shkëlqyer live
 • Nuk kërkohet llogari
1000dkk Bonus i Mireseardhjes at EUcasino
EUcasino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 1000dkk
Depozitë Minimale: 100 DKK Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Dizajni miqësor Celular
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kohë e shkurtër e tërheqjes
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
100% Bonus i Mireseardhjes at EUcasino
EUcasino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
Depozitë Minimale: €20 Bast: 30x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Metoda të shumta Depozitave
 • Në dispozicion në Celular
 • Xhekpote Progresive
 • Live LojëratKazino
 • 24/7 Live Suport
€100 Bonus i Mireseardhjes at EUcasino
EUcasino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €100
Depozitë Minimale: €20 Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Lojrat Xhekpot
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Ekselent për kumar celular
 • Shpërblim i Sistemit
€300 Bonus i Mireseardhjes at EUcasino
EUcasino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €300
Depozitë Minimale: $20 Bast: 30x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Turne në Lojra
 • Jo Limite në Tërheqje
 • 24/7 Live Suport
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
€500 Bonus i Mireseardhjes at EUcasino
EUcasino Cashable Bonus i Mireseardhjes: €500
Depozitë Minimale: €20 Bast: 60x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Kazino e re 2021
 • Kazino Gati Celular
 • Koleksion të madh të lojëra elektronike - xhekpote progresive dhe lojëra elektronike tradicionale njësoj
 • Pagesat e shpejta
£50 Bonus i Mireseardhjes at EUcasino
EUcasino Cashable Bonus i Mireseardhjes: £50
Depozitë Minimale: £20 Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Tërheqja Pa Limit
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Kombinim i bukur i Parave në Dorë & Rrotullimeve
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
100% Bonus i Mireseardhjes at EUcasino
EUcasino Cashable Bonus i Mireseardhjes: 100%
Depozitë Minimale: €20 Bast: 40x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur

Bonuset me Depozitë në EUcasino

$750 Bonus Depozitave i Tretë at EUcasino
EUcasino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: $750
Depozitë Minimale: €20 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Poker Turne të mëdha
 • Pagesat e shpejta
$500 Bonusi Ringarkohet at EUcasino
EUcasino Cashable Bonusi Ringarkohet: $500
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Filloni nga 10 €
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
$500 Bonus Depozitave i Dytë at EUcasino
EUcasino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: $500
Depozitë Minimale: €20 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • EUcasino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Kazino Gati Celular
$5000 Bonusi Ringarkohet at EUcasino
EUcasino Cashable Bonusi Ringarkohet: $5000
Depozitë Minimale: €300 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Dizajni miqësor Celular
 • Kazino e krijuar
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
$2000 Bonusi Ringarkohet at EUcasino
EUcasino Cashable Bonusi Ringarkohet: $2000
Depozitë Minimale: €100 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kasino e madhe
 • Opsion per Lojrat Online
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
$100 Bonusi Ringarkohet at EUcasino
EUcasino Cashable Bonusi Ringarkohet: $100
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Lojra të mëdha Celular
 • Kazino Online më të mira
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Mbështetje Njohurish
$1500 Bonus Depozitave të Lojës at EUcasino
EUcasino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: $1500
Depozitë Minimale: €20 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
$1500 Bonus Depozitave të Lojës at EUcasino
EUcasino Cashable Bonus Depozitave të Lojës: $1500
Depozitë Minimale: €20 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Kazino Online më të mira
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Ka Live Lojëra Kazino
 • Bastet sportive dhe kazino në një
€2 500 Bonus i Rulotës së Lartë at EUcasino
EUcasino Cashable Bonus i Rulotës së Lartë: €2 500
Depozitë Minimale: €500 Bast: 30x(d+b) Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Opt-në e nevojshme.
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Gati për Celular
€150 Bonus Depozitave i Tretë at EUcasino
EUcasino Cashable Bonus Depozitave i Tretë: €150
Depozitë Minimale: €20 Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Opt-në e nevojshme.
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Ekselent për kumar celular
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
€100 Bonus Depozitave i Dytë at EUcasino
EUcasino Cashable Bonus Depozitave i Dytë: €100
Depozitë Minimale: €20 Bast: 30xb Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: 
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Krenohet A App tunelit
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Baste sportive
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
100% Deposit Bonus at EUcasino
EUcasino Cashable Deposit Bonus: 100%
Depozitë Minimale: Nuk kërkohet Bast: 30x Skadon Më: Nuk ka Datë Skadimi Kodi Bonusit: Nuk kërkohet
Merr bonus Rishikim

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Tërheqjet pakufizuar
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.