sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Europa Casino Rishikim

Europa Casino Rishikim
Europa Casino
Editors' rating: 6.94/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
5 Bonuses available in August 2022
Europa Casino Rishikim
Europa Casino Përditësuar së Fundmi: 05/03/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

6.94/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Shfaqur në:

$20

Depozita Minimale

$20,000 per month

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Dizajni miqësor Celular
 • RNG Certifikuar
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP

Screenshot-e të Europa Casino

Kasino Online Europa Casino Hyr në Kazinonë Europa

Faqet simotra Europa Casino

Pronar

Universe Entertainment Services Malta Limited

Data e krijimit

2004

Liçensë

MGA

Përmbledhje

Europa Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Playtech. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • WebMoney
 • Direct Bank Transfer
 • Maestro
 • GiroPay
 • EcoPayz
 • EPS
 • QIWI
 • Trustly
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Instant Banking
 • Yandex Money
 • instaDebit
 • Sofort (by Skrill)
 • Zimpler
 • Moneta.ru
Metodat e Tërheqjes
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Skrill
 • WebMoney
 • Direct Bank Transfer
 • EcoPayz
 • QIWI
 • Trustly
 • instaDebit
Koha e pagesës

ewallets

24-48 hours

karta krediti / debiti

3-10 days

transferta bankare

3-10 days

çek

2-28 days

koha e pritjes

0-96 hours
Kazino Software
 • Playtech
Kontakte

Faqja e internetit

http://www.europacasino.com

Email

[email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të Europa Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

MGA MGA

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Rrotullime Falas në Europa Casino

Cashable
60 FS Rrotullime Falas at Europa Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.94/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 60 FS Europa Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
EUR 20 Depozita Minimale
50x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Lojëra me tregtarë të drejtpërdrejtë
 • Shumë oferta promocionale
 • Adresë e sigurt dhe e besuar
 • Kazino për lojë të menjëhershme

Lojërat e Lejuara

Jackpot Giant Playtech White King Playtech Frankie Dettoris Magic Seven Playtech Halloween Fortune Playtech Halloween Fortune II Playtech Selfie Elfie Playtech

Bonus i Mireseardhjes në Europa Casino

Cashable
100% Bonus i Mireseardhjes at Europa Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.94/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në $100 Europa Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$10 Depozita Minimale
30x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur

Bonuset me Depozitë në Europa Casino

Cashable
100% Monthly Deposit Bonus at Europa Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.94/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Monthly Deposit Bonus: 100% deri në $100 Europa Casino
Rishikim
$10 Depozita Minimale
30x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
Cashable
$ 500 Bonus i Rulotës së Lartë at Europa Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.94/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Rulotës së Lartë: $ 500 deri në $ 1500 Europa Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$ 500 Depozita Minimale
30x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Online Që nga 2004
Cashable
60% 2nd Deposit Bonus at Europa Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.94/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
2nd Deposit Bonus: 60% deri në $500 Europa Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$20 Depozita Minimale
30x Bast
MGA MGA Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.