sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë!

Shihni më shumë kazino
Casino Intense
Casino Intense Rrotullime Falas: 20 FS
Merr bonus
Europa Casino
Europa Casino Rrotullime Falas: 60 FS
Merr bonus
IceCasino
IceCasino 4th Deposit Bonus: 110%
Merr bonus
Shihni më shumë kazino

EveryGame Casino Rishikim

EveryGame Casino Rishikim
EveryGame Casino
Editors' rating: 5.89/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
6 Bonuses available in July 2022
EveryGame Casino Rishikim
EveryGame Casino Përditësuar së Fundmi: 05/30/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

5.89/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Depozita Minimale

5000 EUR per transaction

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Pagim i Shpejtë
 • RNG Certifikuar
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Skema e besnikërisë me pikat e fuqisë së ofruar
 • EveryGame Casino celular ofron NetEnt Prek lojra
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
Pronar

EveryMatrix NV Casinos

Data e krijimit

2016

Liçensë

Malta Gaming Authority, Curacao

Përmbledhje

EveryGame Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Play'n GO. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Debit
 • Visa Electron
 • Visa
 • Bank Wire Transfer
 • EcoCard
 • Maestro
 • Skrill 1-Tap
Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Debit
 • Visa Electron
 • Visa
 • Bank Wire Transfer
 • Skrill 1-Tap
Koha e pagesës

ewallets

0-24 hours

karta krediti / debiti

2-5 days

transferta bankare

3-7 days

çek

not offered

koha e pritjes

48 hours
Kazino Software
 • Microgaming
 • NetEnt
 • NextGen Gaming
 • Play'n GO

Vlerësimet e Lojtarëve të EveryGame Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

No license available No license available

EveryGame Casino Lojëra

 • Slote
 • Ruletë
 • Video Poker
 • Bingo
 • Blackjack
 • Baccarat
 • Craps
 • Keno
 • Bileta Gërvishtëse

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në EveryGame Casino

Cashable
€100 Bonus i Mireseardhjes at EveryGame Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 50% EveryGame Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
8x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • EveryGame Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Më i larti Shqipëri Kazino Online
Cashable
€200 Bonus i Mireseardhjes at EveryGame Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €200 deri në 100% EveryGame Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Baste sportive
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë

Bonuset me Depozitë në EveryGame Casino

Cashable
€150 Bonus Depozitave i Dytë at EveryGame Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: €150 deri në 50% EveryGame Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kasino e madhe
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Ekselent për kumar celular
 • Aventurë Kazino me histori interesante
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
Cashable
€150 Bonusi Ringarkohet at EveryGame Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonusi Ringarkohet: €150 deri në 75% EveryGame Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Opt-në e nevojshme.
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Cashable
€100 Bonusi Ringarkohet at EveryGame Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonusi Ringarkohet: €100 deri në 100% EveryGame Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€20 Depozita Minimale
30x(d+b) Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Ofruesit e Shërbimeve më të mirë
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Filloni nga 10 €
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
Cashable
30% Deposit Bonus at EveryGame Casino
Cashable
Vlerësuar: 5.89/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Deposit Bonus: 30% EveryGame Casino
Rishikim
$ 20 Depozita Minimale
30x Bast
No license available No license available Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Dizajn i thjeshtë dhe i pastër i faqes së internetit
 • Licencuar dhe rregulluar
 • Aplikacion fantastik mobile
 • Përvojë argëtuese, me temë

Lojërat e Lejuara

Cash Grab 2 TOP TREND GAMING
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.