Fenix Kazino Rishikimi

review
Fenix Casino
Luaj Tani
Faqja e internetit:
http://www.fenixcasino.com
Email:
support mail: [email protected]
telefon:
Mobile: no
Mbyllur: no
Blacklisted:
Kazino Software: 1x2Gaming Ezugi Microgaming NetEnt Oryx Gaming
Llojet kazinove: Instant Play
Monedhat: Euros British pounds sterling Swedish kronor US dollars Norwegian kroner Swiss francs
Liçensë: Curacao
Gjuhë: English Italian French
Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer Paysafe Card WebMoney Maestro POLi GiroPay Sofortuberwaisung QIWI Trustly TrustPay Yandex Money Sepa Moneta Dotpay
Metodat e Tërheqjes: MasterCard Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer Maestro
Koha e pagesës: ewallets: 2-4 days, credit / debit cards: 2-4 days, bank transfers: 3-7 days, cheques: Not offered, pending time: 48-72 hours
Tërheqje maksimale: 2000 USD/EUR/GBP per week, 5000 USD/EUR/GBP per month
Data e krijimit: 2014
Pronar: MYEG B.V. Casinos
Karakteristika:
 • Program i detajuar VIP dhe skemat besnikërie për tju argëtuar ju
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Certifikata e Besimit
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Live Chat në dispozicion

Fenix Casino është themeluar në vitin 2014

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Fenix Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si 1x2Gaming, Ezugi, Microgaming, NetEnt, Oryx Gaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Fenix Casino të disponueshëm

 • $name kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Përkrahje për Live Cat
 • Software provuara te drejta
Fenix Casino
35x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$20Depozitë Minimale
 • Kasino e madhe
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Ekselent për kumar celular
 • Kazino Fantastike Live
Fenix Casino
35x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$20Depozitë Minimale
 • i lëvizshëm
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Live Chat në dispozicion
Fenix Casino
35x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$20Depozitë Minimale
 • 24/7 Live Cat
 • Krenohet A App tunelit
 • Më i larti $country-name Kazino Online
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Aventurë Kazino me histori interesante
Fenix Casino
35x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
$20Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.