sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë!

Shihni më shumë kazino
Betser Casino
Betser Casino Bonus i Mireseardhjes: €25
Merr bonus
BetClic Casino
BetClic Casino Free Bet: 100%
Merr bonus
BigBang Casino
BigBang Casino Wednesday Deposit Bonus: 25%
Merr bonus
Shihni më shumë kazino

Fortune Frenzy Casino Rishikim

Fortune Frenzy Casino Rishikim
Fortune Frenzy Casino
Editors' rating: -/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
10 Bonuses available in May 2022
Fortune Frenzy Casino Rishikim
Fortune Frenzy Casino Përditësuar së Fundmi: 05/06/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

-/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Shfaqur në:

£10

Depozita Minimale

For UK players no limit, for other players €5,000 per month, €2,000 per day

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Licencat e shumta nga organet më të respektuar
 • Lojrat Scratchcard
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Fortune Frenzy Casino ofron bonusin më të mirë Microgaming të kazinosë
 • Më i larti Shqipëri Kazino
 • Kazino Fantastike Live

Screenshot-e të Fortune Frenzy Casino

Kasino Online Fortune Frenzy Casino Merr bonus Fortune Frenzy Casino Hyr në Kazinonë Fortune Frenzy

Faqet simotra Fortune Frenzy Casino

Pronar

Grace Media Limited

Data e krijimit

2013

Liçensë

Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission

Përmbledhje

Fortune Frenzy Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Aristocrat, Blueprint Gaming, IGT (WagerWorks), Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, WMS (Williams Interactive), Big Time Gaming, Lightning Box, Realistic Games. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Fortune Frenzy Casino

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Tërheqjes
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa Electron
 • Visa
 • Paysafe Card
 • Solo
 • Maestro
 • Skrill 1-Tap
 • Boku
Koha e pagesës

ewallets

24 hours

karta krediti / debiti

1-3 days

transferta bankare

2-5 days

çek

not offered

koha e pritjes

72 hours
Gjuhë
Pagesa Minimale

For UK players £10, for other players €20

Kontakte

Faqja e internetit

https://casino.fortunefrenzy.co.uk/lobby/fortunefrenzy/

Email

customer support: [email protected]

Telefon

customer support phone: +442036217010

Vlerësimet e Lojtarëve të Fortune Frenzy Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

UKGC UKGC
Gibraltar Gibraltar

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Rrotullime Falas në Fortune Frenzy Casino

Cashable
20 Rrotullime Falas at Fortune Frenzy Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 20 deri në 20 Fortune Frenzy Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
30xb Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
 • Kohët e përpunimit të menjëhershëm të tërheqjes
Cashable
- Rrotullime Falas at Fortune Frenzy Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: - deri në 20 Fortune Frenzy Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£10 Depozita Minimale
20xb Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Bonus pa Pagesë
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Kazino Fantastike Live
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
Cashable
- Rrotullime Falas at Fortune Frenzy Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: - deri në 50 Fortune Frenzy Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
20xb Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Licenca UK
 • 100% Bilanci Përforcues
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Kazno Celular të mëdha
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Shpërblim i Sistemit
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë

Bonus i Mireseardhjes në Fortune Frenzy Casino

Cashable
€100 Bonus i Mireseardhjes at Fortune Frenzy Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €100 deri në 100% Fortune Frenzy Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
30xb Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Një mjet ofrues filtër për të ngushtuar në vetëm lojëra elektronike Top Software
 • Jo Regjistrim i Nevojshëm
Cashable
€50 Bonus i Mireseardhjes at Fortune Frenzy Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: €50 deri në 200% Fortune Frenzy Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
30xb Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Prekni Lojra Elektronike dhe Lojra Disponibël Live
 • Përkrahje për Live Cat

Bonuset me Depozitë në Fortune Frenzy Casino

Cashable
€500 Bonus Depozitave të Lojës at Fortune Frenzy Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: €500 deri në 50% Fortune Frenzy Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
30xb Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Kazino Gati Celular
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
Cashable
€250 Bonus Depozitave i Tretë at Fortune Frenzy Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: €250 deri në 50% Fortune Frenzy Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
30xb Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Lojra Live të Ofruara
Cashable
€200 Bonus Depozitave i Dytë at Fortune Frenzy Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: €200 deri në 100% Fortune Frenzy Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
30xb Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Shtyrje Manuale
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Fortune Frenzy Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Ka Live Lojëra Kazino
Cashable
€150 Bonus Depozitave i Dytë at Fortune Frenzy Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: €150 deri në 100% Fortune Frenzy Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
€10 Depozita Minimale
30xb Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Optimizuar për Celular
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Filloni nga 10 €
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
Cashable
- Bonus i Kthimit të Parave at Fortune Frenzy Casino
Cashable
Vlerësuar: -/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Kthimit të Parave: - deri në 20% Fortune Frenzy Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£50 Depozita Minimale
Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Kazino Celulare më të mira
 • Shumë Promovime
 • Uk Kumar License
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • NetEnt Kazino Live
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Poker Turne të mëdha
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.