sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login
Frankcazino Rishikim
Frank Casino
1 Bonuses available in February 2024

This page was updated more than 6 months ago

Frank Casino Rishikim

Përditësuar më: 07/19/2023
361K lojtarë
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Liçensë:
Curacao Curacao
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bonusesfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Të gjithë Bonuset e Frank Cazino të disponueshëm

Bonus i Mireseardhjes në Casino Frank

Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100 % deri në €500
Depozita Minimale: €10
Bast: 27x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Përmbledhje

Depozita Minimale

€/$ 4

Tërheqje maksimale

€/$ 100,000 Monthly

Karakteristika

 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Opsion per Lojrat Online
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Frank Casino Online programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Disa gjuhë, monedhat dhe metodat e pagesës
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Pagesat

Pagesa Minimale

€/$ 10

Metodat e Depozitave

 • Neteller
 • Visa Electron
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • WebMoney
 • Maestro
 • EcoPayz
 • QIWI
 • Trustly
 • AstroPay Card
 • Bitcoin
 • Yandex Money
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Dash

Metodat e Tërheqjes

 • Neteller
 • Visa Electron
 • Skrill
 • WebMoney
 • EcoPayz
 • QIWI
 • Bitcoin
 • Yandex Money
 • Litecoin
 • Dogecoin
 • Dash

Koha e pagesës

 • ewallets

  24 hours

 • karta krediti / debiti

  3-5 days

 • transferta bankare

  not offered

 • çek

  not offered

 • koha e pritjes

  24-48 hours

Games & Software

Kazino Software

 • 1x2Gaming
 • Betsoft
 • Blueprint Gaming
 • Elk Studios
 • Endorphina
 • Evolution Gaming
 • GameArt
 • Genesis Gaming
 • Microgaming
 • NetEnt
 • NextGen Gaming
 • Play'n GO
 • Playson
 • Pragmatic Play
 • Quickspin
 • Thunderkick
 • Yggdrasil Gaming
 • 2By2 Gaming
 • Amatic Industries
 • Betdigital
 • Big Time Gaming
 • Habanero
 • High5Games
 • Lightning Box
 • Nolimit City
 • Oryx Gaming
 • Push Gaming
 • Rabcat
 • Red Rake Gaming
 • Red Tiger Gaming
 • Relax Gaming
 • SG Gaming
 • Tom Horn Gaming
 • Wazdan
 • August Gaming
 • Booongo
 • EGT
 • Fantasma Games
 • Foxium
 • GamesLab
 • IronDog
 • Old Skool Studios
 • Side City
 • Triple Edge Studios

More About Frankcasino

Përmbledhje

Frank Casino Online është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si 1x2Gaming, Betsoft, Blueprint Gaming, Elk Studios, Endorphina, Evolution Gaming, GameArt, Genesis Gaming, Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Play'n GO, Playson, Pragmatic Play, Quickspin, Thunderkick, Yggdrasil Gaming, 2By2 Gaming, Amatic Industries, Betdigital, Big Time Gaming, Habanero, High5Games, Lightning Box, Nolimit City, Oryx Gaming, Push Gaming, Rabcat, Red Rake Gaming, Red Tiger Gaming, Relax Gaming, SG Gaming, Tom Horn Gaming, Wazdan, August Gaming, Booongo, EGT, Fantasma Games, Foxium, GamesLab, IronDog, Old Skool Studios, Side City, Triple Edge Studios. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Screenshot-e të Frank Cazino

 • Kasino Online Frankcazino
 • Merr bonus Frank Casino
 • Hyr në Kazinonë Casino Frank

Pronar

Avento N.V.

Data e krijimit

2014

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në Franck Casino

Kontakte

Faqet simotra Frankcasino

Vlerësimet

Frank Casino Online External Reviews

Trustpilot average rating 2023-12-26
Bazuar në 31 recensione

Eksplorojë se çfarë thonë klientët rreth kazinosë në Trustpilot. Lexoni recensione

Askgamblers average rating 2023-12-26
Bazuar në 60 recensione

Zbuloni se si e vlerëson komuniteti i Askgamblers kazinon. Lexoni recensione

Vlerësimet e Lojtarëve të Frank Cazino

(2 Vlerësimet)
 • Relevance
 • By date
Switzerland nikki
8 /10
Guest user

Në fillim isha skeptik për të qenë i sinqertë. Ju lexoni gjëra qesharake në internet disa herë, por Casino Frank mban atë që premton!

Am Anfang war ich skeptisch, wenn ich ehrlich bin. Im Internet liest man mehrmals komische Sachen, aber das Casino Frank hält das, was es verspricht!

I Vlerësuar: 2022-05-10

Automatically translated with Google Translate in Switzerland. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Austria larsweber
10 /10
Guest user

Unë konstatoj se kazinoja Frank ka një numër të jashtëzakonshëm ofertash. Sidomos si lojtar i ri, ndihem menjëherë rehat me ofertat e shumta të bonusit!

Ich finde, dass das Frank casino unglaublich viele Angebote bietet. Vor allem als neuer Spieler fühle mich durch die vielen Bonusangebote sofort wohl!

I Vlerësuar: 2022-05-11

Automatically translated with Google Translate in Austria. Bonuses, terms and conditions may vary by region.

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!