sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion

Free Spin Casino Rishikim

Free Spin Casino Rishikim
Free Spin Casino
Editors' rating: 6.71/10
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
13 Bonuses available in August 2022
Free Spin Casino Rishikim
Free Spin Casino Përditësuar së Fundmi: 05/03/2022 0 Vlerësimet

Vlerësimi i Kazinosë:

6.71/10
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Luaj Tani Zgjidh Bonusin
€/$25

Depozita Minimale

€/$2,000 Weekly

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Dizajni miqësor Celular
 • Jo Baste në rrotullime falas
 • Opt-në e nevojshme.
 • RNG Certifikuar
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Free Spin Casino programi vetë VIP shpërblen lojtarë besnikë në mënyrë të përshtatshme
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
Pronar

Skyline Media N.V.

Data e krijimit

2009

Liçensë

Curacao

Përmbledhje

Free Spin Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Real Time Gaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Platformë e Kryqëzuar

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • Bitcoin
Metodat e Tërheqjes
 • Bank Wire Transfer
 • Bitcoin
Koha e pagesës

ewallets

24-72 hours

transferta bankare

3-7 days

koha e pritjes

24-48 hours
Gjuhë
Monedhat
Pagesa Minimale

€/$100

Kazino Software
 • Real Time Gaming
Kontakte

Faqja e internetit

http://www.freespincasino.eu/

Email

[email protected]

Telefon

support phone: 1-877-260-SPIN (7746)

Vlerësimet e Lojtarëve të Free Spin Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

Curacao Curacao

Free Spin Casino Lojëra

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Rrotullime Falas në Free Spin Casino

Cashable
100 Rrotullime Falas at Free Spin Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.71/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Rrotullime Falas: 100 deri në 100 Free Spin Casino
Rishikim
$20 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kazino Celular
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim

Bonus i Mireseardhjes në Free Spin Casino

Cashable
$2500 Bonus i Mireseardhjes at Free Spin Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.71/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $2500 deri në 250% Free Spin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$25 Depozita Minimale
30xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • Krenohet A App tunelit
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
Cashable
$500 Bonus i Mireseardhjes at Free Spin Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.71/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $500 deri në 100% Free Spin Casino
Rishikim
$20 Depozita Minimale
30xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Funksion Live Chat
 • Një faqe e pastër celular përgjegjshëm për Lojra online në smartphone dhe tabletë
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
Cashable
275% Bonus i Mireseardhjes at Free Spin Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.71/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 275% deri në 275% Free Spin Casino
Rishikim
$25 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

Bonuset me Depozitë në Free Spin Casino

Cashable
$750 Bonus Depozitave i Dytë at Free Spin Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.71/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: $750 deri në 150% Free Spin Casino
Rishikim
$20 Depozita Minimale
30xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Vendi i pagesave më të shpejta i lojërave të fatit në internet: pagesat e përpunuara në 2 orë
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Cashable
$500 Bonus Depozitave të Lojës at Free Spin Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.71/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: $500 deri në 100% Free Spin Casino
Rishikim
$100 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Dizajni miqësor Celular
 • Opt-në e nevojshme.
 • Bastet sportive dhe kazino në një
 • Lojra të drejta i provuar
Cashable
$1000 Bonus Depozitave i Tretë at Free Spin Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.71/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave i Tretë: $1000 deri në 200% Free Spin Casino
Rishikim
$20 Depozita Minimale
30xb Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Përkrahje për Live Cat
 • Gati për Celular
Cashable
25% Bonus Depozitave të Lojës at Free Spin Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.71/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: 25% deri në 25% Free Spin Casino
Rishikim
$20 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Përzgjedhje e mirë e lojrave
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Free Spin Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
Cashable
110% Bonus Depozitave të Lojës at Free Spin Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.71/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Bonus Depozitave të Lojës: 110% deri në 110% Free Spin Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
$99 Depozita Minimale
50x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Programi i drejtpërdrejtë me para të gatshme me terma të thjeshta
 • Funksion Live Chat
 • Mundësuar nga disa kryesorë shitësit e softuerit
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Free Spin Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
Cashable
275% Slots Match Bonus at Free Spin Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.71/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Slots Match Bonus: 275% Free Spin Casino
Rishikim
$ 25 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Shumë Promovime
Cashable
145% Monday Bonus at Free Spin Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.71/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Monday Bonus: 145% Free Spin Casino
Rishikim
$ 75 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Oferta të shkëlqyera mirëseardhjeje
 • Seleksionim i gjerë lojërash
 • Gamë Fantastike Promocionesh
 • Seleksionim fantastik i lojërave Bingo dhe lojërave elektronike
 • Proces i thjeshtë kërkesash

Lojërat e Lejuara

Cubee RTG
Cashable
150% Deposit Bonus at Free Spin Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.71/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Deposit Bonus: 150% deri në No Max Free Spin Casino
Rishikim
$ 80 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Adresë e sigurt dhe e siguruar
 • Metoda të sigurta pagese
 • Shumë mënyra për të kontaktuar
 • Shumë oferta promocionale
 • Përvojë argëtuese, me temë

Lojërat e Lejuara

Bubble Bubble 2 RTG Cash Bandits 2 RTG
Cashable
165% Wednesday Bonus at Free Spin Casino
Cashable
Vlerësuar: 6.71/10
Shqipëri E disponueshme për lojtarët nga Shqipëri
Wednesday Bonus: 165% Free Spin Casino
Rishikim
$ 90 Depozita Minimale
30x Bast
Curacao Curacao Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Lojra të Tipit Vegas
 • Optimizuar për Lojën Mobile
 • Numër fantastik bonusesh dhe promocionesh
 • Bonus bujar i depozitës së parë
 • E thjeshtë për të marrë ndihmë

Lojërat e Lejuara

Achilles RTG Caesars Empire RTG
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.