Gala Bingo Slots Kazino Rishikimi

reviewGala Bingo Slots CasinoLuaj Tani
 • Faqja e internetit:
  http://www.galabingo.com
 • Email:
 • telefon: uk support phone: 0800 294 7 294
  international support phone: +44 (0) 2032887905
 • Mobile: yes
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Liçensë:
Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission
Gjuhë:
Metodat e Tërheqjes:
MasterCard Neteller Visa Debit Visa Electron Visa Skrill Bank Wire Transfer Maestro ClickandBuy EcoPayz PayPal
Koha e pagesës:
ewallets: 0-24 hours, credit / debit cards: 3-5 days, bank transfers: 3-5 days, cheques: Not offered, pending time: 0-24 hours
Tërheqje maksimale:
Not Stated
Data e krijimit:
2006
Pronar:
Gala Coral Group Ltd. Casinos
Karakteristika:
 • Përdor kodin SSL
 • Optimizuar për Celular
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Markë e madhe E kumarit në mbarë botën me shumë vende
 • Filloni nga 10 €
 • Më i larti Albania Kazino
 • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh

Meet the new age of gambling - All your favorite games on your smartphone or tablet

Gala Bingo Slots Casino was founded in 2006

Available for players from United States

The quality has been thoroughly tested by casinobonusesfinder.com

Gala Bingo Slots Casino is armed with an impressive game library from such developers as IGT (WagerWorks), Playtech, Quickspin, WMS (Williams Interactive), Ash Gaming, Eyecon, OpenBet, Amaya (Chartwell). Choose your way to play either on any mobile platform or play online on your PC.

Të gjithë Bonuset e Gala Bingo Slots Casino të disponueshëm

 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Pagim i Shpejtë
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
Gala Bingo Slots Casino
30xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Kazino Celulare më të mira
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
Gala Bingo Slots Casino
40x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Licencat me bazë të BE-së
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Live Chat në dispozicion
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
 • Kërkesa për Baste e 45x Shumës së Bonusit.
Gala Bingo Slots Casino
40x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - $name është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Lehtësisht i Navigueshëm
Gala Bingo Slots Casino
30xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Shumllojshmëri e Gjerë e Lojërave Kazino
 • RNG Certifikuar
 • Dhoma e Kazinosë Live
 • Funksion Live Chat
 • Katalogu i plotë NetEnt - lojra elektonike, kazino live, xhekpote lokale dhe grumbulluara!
 • Kazino Fantastike Live
 • Rrjedhja e vazhdueshme e ofertave
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Gala Bingo Slots Casino
30xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Optimizuar për Celular
 • NetEnt Kazino përfshin
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Tërheqjet pakufizuar
 • RNG Certifikuar
 • Filloni nga 10 €
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
Gala Bingo Slots Casino
20xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Përzgjedhje e Madhe e Lojrave
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
Gala Bingo Slots Casino
50xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£/$/€ 0Depozitë Minimale
 • 24/7 Live Cat
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
Gala Bingo Slots Casino
50xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£/$/€ 0Depozitë Minimale
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Shijo kohë të pakufizuar e vlefshmërisë
 • Kazino Celular përfshira
 • Lojra të Tipit Vegas
Gala Bingo Slots Casino
50xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£/$/€ 0Depozitë Minimale
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Në dispozicion në Celular
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
Gala Bingo Slots Casino
20xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£/$/€ 0Depozitë Minimale
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Qindra lojëra elektronike dhe të gjitha lojëra elektronike me çmim më të madh
 • Faqja e internetit moderne për lojtarët e të dyve desktop dhe celular
Gala Bingo Slots Casino
50xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£/$/€ 0Depozitë Minimale
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • Website optimizuar për Celular
Gala Bingo Slots Casino
20xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£50Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Ekselent për kumar celular
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Ofruesit e softuerëve të nivelit më të lartë
Gala Bingo Slots Casino
20xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • i lëvizshëm
 • Mbështetje Njohurish
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
 • Mënyra e ofruar pa instalim
Gala Bingo Slots Casino
20xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Opt-në e nevojshme.
 • Në dispozicion në Celular
 • Shtyrje Manuale
 • Lojërat Live u transmetuan nga Casino Portomaso në Maltë
Gala Bingo Slots Casino
4xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£5Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Lojra të Tipit Vegas
 • Pagesat e shpejta
Gala Bingo Slots Casino
20xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Website optimizuar për Celular
 • Aventurë Kazino me histori interesante
Gala Bingo Slots Casino
20xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Ndihma në dispozicion 24/7, edhe nëpërmjet telefonit!
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Website optimizuar për Celular
 • Novomatik Lojra Elektronike
Gala Bingo Slots Casino
20xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Pagim i Shpejtë
 • Lojëra elektronike, ruletë, shkop polici, video poker, kazino live
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Gala Bingo Slots Casino
20xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Filloni nga 10 €
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
Gala Bingo Slots Casino
2xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • $name kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Kazino Gati Celular
Gala Bingo Slots Casino
40xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£/$/€ 0Depozitë Minimale
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Opsion per Lojrat Online
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Live LojëratKazino
Gala Bingo Slots Casino
20xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Lojrat Scratchcard
 • Skema e besnikërisë me pikat e fuqisë së ofruar
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Gati për Celular
Gala Bingo Slots Casino
20xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£/$/€ 0Depozitë Minimale
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Shumë NetEnt xhekpote (të dy lokale dhe të grumbulluara)
 • Më i larti $country-name Kazino Online
 • Sistemi Besnik & Shpërblime
 • Lojra të Tipit Vegas
 • Kazino Gati Celular
 • Aventurë Kazino me histori interesante
Gala Bingo Slots Casino
50xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£/$/€ 0Depozitë Minimale
 • Luaj lojëra elektronike NetEnt, lojra tavolinë, kazino live dhe xhekpote!
 • Mbështetjen e 24/7 të konsumatorëve
 • Certifikata e Besimit
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Shtyrje Manuale
 • Lojë Elektronike e shkëlqyer
 • Bonuset përfundojë pas 7 ditësh
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
Gala Bingo Slots Casino
50xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£/$/€ 0Depozitë Minimale
 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Gama e promovime, nga rrotullimet shtesë për biletat sportive dhe udhëtime jashtë vendit
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Xhekpote Progresive
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
Gala Bingo Slots Casino
50xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£/$/€ 0Depozitë Minimale
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Nisur në 2019
 • Shumë Promovime
 • Uk Kumar License
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Gjeni shumë xhekpote NetEnt këtu që të synojnë për pagim të madh!
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
Gala Bingo Slots Casino
50xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£/$/€ 0Depozitë Minimale
 • Asnjë shkarkim i kazinove, luaj në çast në pajisjet Android dhe iOS
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Pagim i Shpejtë
 • Poker Turne të mëdha
 • Përkrahje për Live Cat
 • Vendi i menjëhershëm i lojës, luani lojëra në shfletuesin tuaj pa shkarkuar asgjë
 • Tërheqjet e Castit
Gala Bingo Slots Casino
20xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£50Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Krenohet A App tunelit
 • Oferta Unike Mirëseardhjes ofrojnë lojtarëve 'Rrotën NetEnt' për të fituar deri në 100 rrotullime falas.
 • Licenca UK
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Nuk kërkohet llogari
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
 • Oferta Bujare të Mirëseardhjes
Gala Bingo Slots Casino
20xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Kazino Online më të mira
 • Licenca UK
 • Kazino Celular përfshira
 • Pothuajse çdo kënd lojrave NetEnt mbuluar
 • Përzgjedhja e Madhe e Lojrave Elektronike
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Rrjedhja e vazhdueshme e ofertave
Gala Bingo Slots Casino
4xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£5Depozitë Minimale
 • Multi-gjuhësor Cat i hapur live 24/7
 • Metoda të shumta Depozitave
 • Punon në xhekpote progresive!
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Lojrat Scratchcard
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Gati për Celular
Gala Bingo Slots Casino
20xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Shpërblime bujare skemë e cila ndan Rrotullime Falas + Para në Dorë
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Shume Metoda tërheqjes
 • Zgjedhja e drejtë e lojrave NetEnt RNG
 • Website optimizuar për Celular
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP
Gala Bingo Slots Casino
20xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Të lehtë të gjeni lojra NetEnt me filtrin e tyre Slot Provider
 • Fitojnë deri në 100 € para shtesë
 • RNG Certifikuar
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Kërkesa e ulët e basteve
 • Para të Gatshme në 5 Minuta
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
Gala Bingo Slots Casino
20xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Licencat me bazë të BE-së
 • i lëvizshëm
 • Një numër i arsyeshëm i Lojërave NetEnt
 • Kazino e madhe për të gjithë
 • Përkrahje për Live Cat
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Ndryshme Ofruesit e Carjeve
 • Paketa bujare të mirëseardhjes
Gala Bingo Slots Casino
20xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Shumë Promovime
 • RNG Certifikuar
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Shpërblim i Sistemit
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
 • Pagesat e shpejta
Gala Bingo Slots Casino
20xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Pikat e besnikërisë
 • Krenohet A App tunelit
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • Disa xhekpote lokale NetEnt
 • Themeluar në $year, $name është një nga më të mëdha dhe më të popullarizuara prej kazinove online
 • Lehtë për të vendosur bast dhe kufijtë e depozitave
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
Gala Bingo Slots Casino
2xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Ngarkesa e monedhave, metodat e pagesës dhe fleksibilitet
 • Të gjitha zonat NetEnt lojë të mbuluara
 • Vendi që fitoi çmimin me kaq shumë "kazino të vitit" çmime që ne do të iknim nga hapësira në qoftë se i rendisnim të gjithë
 • Licencuar nga 2 autoritetet respektuar lojrave
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Bonus i Mireseardhjes i Shkëlqyer
 • Funksion Live Chat
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
Gala Bingo Slots Casino
40xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£/$/€ 0Depozitë Minimale
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Kazino e krijuar
 • Program VIP Besnik
 • RNG Certifikuar
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Të gjitha zonat e mbuluara NetEnt
 • Më shumë se 600 lojëra të vërtetë të parave për të luajtur
Gala Bingo Slots Casino
20xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Një Casino e re në 2019
 • Siguruar me SSL kod
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • 100% Bilanci Përforcues
 • Pothuajse të gjitha lojërat NetEnt RNG & slots video
 • Kazno Celular të mëdha
 • Lojëra Elektronike të shkëlqyer
 • Shkëlqyeshëm dhe i lehtë në përdorim
Gala Bingo Slots Casino
30xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.