Gala Kazino Rishikimi

reviewGala CasinoLuaj Tani
 • Mobile: yes
 • Mbyllur: no
 • Blacklisted:
Liçensë:
Gibraltar Regulatory Authority, UK Gambling Commission
Gjuhë:
Metodat e Tërheqjes:
MasterCard Neteller Visa Debit Visa Skrill Bank Wire Transfer Maestro Instant Banking PayPal ECO Card
Koha e pagesës:
ewallets: 0-24 hours, credit / debit cards: 2-5 days, bank transfers: 3-7 days, pending time: 12-24 hours
Tërheqje maksimale:
No Limits
Data e krijimit:
2008
Pronar:
Gala Coral Group Ltd. Casinos
Karakteristika:
 • Një kazino angleze e certifikuar - marrë licencën nga UKGC
 • Kazino Celulare më të mira
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Tarifë e vogël e hyrjes 10 € ose më shumë
 • Të gjitha përmbajtjet NetEnt në dispozicion!
 • Unique gjallërim bonus porosi për lojtarët
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
 • Shpërblim i Sistemit

Të gjithë Bonuset e Gala Casino të disponueshëm

 • Optimizuar për Celular
 • Multi-gjuhësor Cat Live, Telefoni dhe Emaili hapur 24/7
 • Filloni me një biletë të vogël €10
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
Gala Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Plotësisht Kazino pa instalim
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Funksion Live Chat
 • Kazno Celular të mëdha
Gala Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Në dispozicion në Celular
 • Përzgjedhje e shkëlqyer e lojërave elektronike
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Mbështetje Njohurish
Gala Casino
20xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£20Depozitë Minimale
 • Përzgjedhje e lojrave e shkëlqyer
 • i lëvizshëm
 • Opt-në e nevojshme.
 • Përvojë e re emocionuese e lojrave kur ju luani në duele kundër lojtarëve të tjerë
Gala Casino
80x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£50Depozitë Minimale
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kazino Celular në Dispozicion
 • Lojra elektronike dhe Ljra gërvishtëse
 • Asnjë kufizim i tërheqjes
Gala Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Ne dispozicion pa instalim
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Funksion Live Chat
 • Përzgjedhja e mirë e Lojërave Elektreonike
Gala Casino
100xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Shtyrje Manuale
 • Shkon në softuerin gjithnjë popullor Microgaming
 • Kazino Celular përfshira
 • Funksion Live Chat
Gala Casino
1xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Në krye të lojrave kryesore
 • Pagim i Shpejtë
 • Pajtueshmëri Celulare
 • Mbështetje Njohurish
Gala Casino
Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Plotësisht Ndërfaqe pa instalim
 • Krenohet A App tunelit
 • Mbështetje Njohurish
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave
Gala Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Optimizuar për Celular
 • Lehtë për të depozituar direkt me llogarinë tuaj bankare me Instant banking ose Visa / MasterCard
 • Një dizajn unik dhe teme - me rajone të shumta të drejtë të hidhen në bord!
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
Gala Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Përzgjedhja unike i Kazino Lojëra
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Nuk kërkohet llogari
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Gala Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • 24/7 Mbështetje e Lojtarit
 • Më e madhe Kazino Celular
 • Max konvertimit £ 1,000.
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
Gala Casino
50xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • i lëvizshëm
 • Opt-në e nevojshme.
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino
 • Bibliotekë e madhe e lojrave
Gala Casino
50xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Chat Live në dispozicion 24/7
 • Website efikas dhe i lehtë për t'u përdorur
 • Kazino e mrekullueshme për lojtarët e lojërave elektronike
Gala Casino
35x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£20Depozitë Minimale
 • Tërheqja Pa Limit
 • Chat Live dhe Mbështetje Telefonike Ndërkombëtare të disponueshme gjatë shumicës së orëve
 • Lojëra të mëdha Kazino
 • Kazno Celular të mëdha
Gala Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£20Depozitë Minimale
 • Shërbimi ndaj klientit 24/7
 • Ekselent për kumar celular
 • Mënyra e ofruar pa instalim
 • Bibliotekë e madhe e caktuar
Gala Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Kërkesat relativisht të ulëta të basteve
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Numër i madh i ofruesve të lojrave
 • Mbështetje Njohurish
Gala Casino
100xBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
Nuk kërkohetDepozitë Minimale
 • 24/7 Live Cat
 • Kazino Celular përfshira
 • Lundrim i thjeshtë në faqe
 • Lojra të drejta i provuar
Gala Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Përzgjedhje e madhe e Lojrave Elektronike
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Në dispozicion në Celular
 • Vendos baste €5 për raund
Gala Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Kazino e Lehtë për t'u përdorur
 • Funksion Live Chat
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Gala Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Support a huge number of currencies, payment options
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Ofruesve të ndryshme Software
 • 0-24 Afati Tërheqjes
Gala Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Vetëm 20 € të nevojshme për tu kualifikuar
 • Turne në Lojra
 • Përkrahje për Live Cat
 • Kazino Gati Celular
Gala Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Shumë e lehtë për të lundruar
 • Kazino moderne, miqësore me celularin
 • Zgjedhje e madhe e lojërave për lojëra elektronike dhe lojtarë të kazinove live
Gala Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£50Depozitë Minimale
 • Mbi 10 gjuhë të ndryshme
 • pagesa super të shpejtë (të përpunuara në 2 orë!)
 • Website optimizuar për Celular
 • Shkon në softuerin popullor Microgaming të kazinosë
Gala Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£20Depozitë Minimale
 • Kujdesi i konsumatorëve 24/7
 • Ekselent në desktop, më mirë në celular
 • Lojëra Me Xhekpote progresive
 • 0-24 Afati Tërheqjes
Gala Casino
30x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Kërkesat e ulëta për baste
 • Krenohet A App tunelit
 • Funksion Live Chat
 • Lojë Elektronike përzgjedhje e shkëlqyer
Gala Casino
20x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£10Depozitë Minimale
 • Mbi 420 lojëra, çdo gjë nga makinat lojë në shkop polici, ruletë
 • Shfaqje mbresëlënëse e lojrave inovative dhe Lojrave të tjera Netent
 • Certifikata e Besimit
 • Bonuset e Përjavshme Pa pagesë
 • Kufijtë e lartë e tërheqjes
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - $name është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Përkrahje për Live Cat
 • Kazino e preferuar e kumarxhinjve për 20 vjet
Gala Casino
35x(d+b)Bast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
£20Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.