Gamblio Kazino Rishikimi

review
Gamblio Casino
Luaj Tani
Faqja e internetit:
http://www.gamblio.com
Email:
support mail: [email protected]
telefon:
Mobile: yes
Mbyllur: no
Blacklisted:
Kazino Software: Microgaming NetEnt NextGen Gaming Nyx Interactive Quickspin
Llojet kazinove: Instant Play Kazino Aplikacion
Monedhat: Euros British pounds sterling US dollars Denmark kroner
Liçensë: Malta Gaming Authority, UK Gambling Commission
Gjuhë: English
Metodat e Depozitave: MasterCard Neteller Visa Skrill Paysafe Card Maestro GiroPay iDEAL Sofortuberwaisung Trustly Pay by Phone
Metodat e Tërheqjes: MasterCard Neteller Visa Skrill Bank Wire Transfer Paysafe Card Maestro iDEAL Trustly
Koha e pagesës: ewallets: 24 hours, credit / debit cards: 6 days, bank transfers: 4-10 days, cheques: Not offered, pending time: 72 hours
Tërheqje maksimale: 3000 EUR/USD/GBP per week, 6000 EUR/USD/GBP per month
Data e krijimit: 2016
Pronar: ProgressPlay Limited Casinos
Karakteristika:
 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Kohë të mjaftueshme për të rrokulliset mbi fitimet
 • Përzgjedhje e madhe e Lojërave Kazino
 • Siguruar me SSL kod
 • Gara të Përditshëm Reel me para të gatshme dhe shpërblime të lirë
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Lojëra të shkëlqyera dhe të shërbimit ndaj klientit, i shkëlqyer në celular - Gamblio Casino është kazino të tjerët janë në krahasim me
 • Nuk keni llogari nevojshme për të luajtur në Kazino

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

Gamblio Casino është themeluar në vitin 2016

E disponueshme për lojtarët nga United States

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Gamblio Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Nyx Interactive, Quickspin. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Të gjithë Bonuset e Gamblio Casino të disponueshëm

 • Përkrahje të jetojnë Chat Available
 • Pagim i Shpejtë
 • Novomatik Lojra Elektronike
 • Kazino celular të shkëlqyer (Android, iPhone / iPad)
Gamblio Casino
50xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale
 • Përzgjedhje masive e lojrave
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • Tërheqje të shpejtë brenda pak minutash
 • Mbështetje Njohurish
Gamblio Casino
50xbBast
Nuk kërkohetKodi Bonusit
€10Depozitë Minimale

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.