sq Shqipëri
Login

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
sq Shqipëri
Login
Gamingclub Casino Rishikim
Gaming Club Casino
3 Bonuses available in February 2024

This page was updated more than 6 months ago

Gaming Club Casino Rishikim

Përditësuar më: 07/07/2023
109K lojtarë
ShqipëriPranohen Lojëtarë nga Shqipëri
Liçensë:
MGA MGA
Kahnawake Kahnawake
Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga albania-bonusesfinder.com

Luaj Tani Zgjidh Bonusin

Të gjithë Bonuset e Gaming Club Online të disponueshëm

Bonus i Mireseardhjes në The Gaming Club Casino

Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: $200 deri në 100%
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm
Shqipëri
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në €350
Depozita Minimale: €10
Bast: 50x
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Bonuset me Depozitë në Gamingclub Casino

Shqipëri
Bonus Depozitave i Dytë: $150 deri në 150%
Rishikim

Vlerësimi i përdoruesit

 • Kazinoja s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’funksionoi për mua
 • Bonusi s’ekziston më
 • Kodi i bonusit nuk ishte i vlefshëm

Përmbledhje

Depozita Minimale

€/$/£ 10

Tërheqje maksimale

$/£/€4,000 Weekly

Karakteristika

 • 24/7 Live Cat
 • Siguruar me SSL kod
 • Gamingclub Online Casino kazino celular ofruar Prekja NetEnt
 • Kazino për luajtje të menjëhershme - nuk nevojitet shkarkim, luaj në shfletuesin tënd
 • Poker Turne të mëdha
 • Mundësuar kryesisht nga NetEnt
 • Novomatik Lojra Elektronike
 • Promovimet e rregullta që shfaqin rrotullime dhe pushime, plus VIP

Llojet kazinove

Platformat e Suportuara

Njihuni me epokën e re të kumarit - Të gjitha lojërat tuaja të preferuara në "smartphone"-in ose tabletin tuaj.

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Pagesat

Pagesa Minimale

€/$/£ 50

Metodat e Depozitave

 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • EcoCard
 • Maestro
 • instaDebit
 • eChecks
 • Bank transfer

Metodat e Tërheqjes

 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • EcoCard
 • Direct Bank Transfer
 • Maestro
 • instaDebit
 • eChecks

Koha e pagesës

 • ewallets

  24-48 hours

 • karta krediti / debiti

  2-6 days

 • transferta bankare

  3-7 days

 • çek

  14-21 days

 • koha e pritjes

  24-48 hours

Games & Software

Gaming Club Lojëra

Kazino Software

 • Evolution Gaming
 • Microgaming
 • NetEnt
 • JustForTheWin
 • Stormcraft Studios
 • Triple Edge Studios

More About Gamingclub Casino

Përmbledhje

Gaming Club Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Evolution Gaming, Microgaming, NetEnt, JustForTheWin, Stormcraft Studios, Triple Edge Studios. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Screenshot-e të Gaming Club

 • Kasino Online Gaming Club Online Casino
 • Merr bonus Gaming Club Online
 • Hyr në Kazinonë Gamingclub Online

Pronar

Baytree Interactive

Data e krijimit

2001

Lojëra Live

Zgjidhni kazinonë Live për të luajtur kundër ndarësve të letrave të vërtetë dhe ndjeni shpirtin e kumarit në The Gaming Club Casino

Kontakte

Faqet simotra Gamingclub Casino

Vlerësimet

Gaming Club Casino External Reviews

Trustpilot average rating 2023-12-26
Bazuar në 3 recensione

Eksplorojë se çfarë thonë klientët rreth kazinosë në Trustpilot. Lexoni recensione

Askgamblers average rating 2023-12-26
Bazuar në 40 recensione

Zbuloni se si e vlerëson komuniteti i Askgamblers kazinon. Lexoni recensione

Vlerësimet e Lojtarëve të Gaming Club

(0 Vlerësimet)

Lër i pari një vlerësim

Askush nuk e ka vlerësuar ende këtë kazino

Ndaje përvojën tënde në lidhje me këtë ofertë dhe ndihmo përdoruesit e tjerë të bëjnë zgjedhjen e tyre!

Shkruaj një Vlerësim

Please enter your name
Please enter correct email
100 characters left Maximum number of characters: 1000 100 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë kazino:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!

Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.

Bonusi është i disponueshëm vetëm për përdoruesit e regjistruar

Hyni në llogarinë tuaj

Please enter your name
Please enter correct email
30 characters left Maximum number of characters: 1000 30 characters left Maximum number of characters: 1000

Vlerëso këtë bonus:

10 /10
Please enter your rating

Your comment was sent successfully!