sq Shqipëri

Shteti

ShqipëriShqipëri

Gjuhë

Albanian
 • Albanian
 • English
Support Ukraine against Russian invasion
Kujdes!

Lojtarët nga Shqipëri nuk pranohen në këtë kazino. Megjithatë, 3 kazinotë e mëposhtme ju mirëpresin me një ofertë fantastike me bonus pa depozitë!

Shihni më shumë kazino
Casinoin
Casinoin Bonus i Mireseardhjes: 100%
Merr bonus
Europa Casino
Europa Casino Rrotullime Falas: 60 FS
Merr bonus
Bitcoincasino.io
Bitcoincasino.io Rrotullime Falas: 100FS
Merr bonus
Shihni më shumë kazino

Gold Spins Casino Rishikim

Gold Spins Casino Rishikim
Gold Spins Casino Mbyllur
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews
2 Bonuses available in July 2022

MbyllurIt’s no longe operates

Find Better Casino
Gold Spins Casino Rishikim
Gold Spins Casino Përditësuar së Fundmi: 04/27/2022 United StatesNot available anymore
Editors' rating: We have not rated closed casinos
Users rating: - /10 Based on 0 reviews

Depozita Minimale

Not Stated

Tërheqje maksimale

Karakteristika

 • Licencat me bazë të BE-së
 • Lojrat Elektronike NetEnt në dispozicion në të dy desktop dhe celular
 • Gold Spins Casino kanë braktiset kërkesat për baste në mënyrë të plotë, pa asnjë fitore maksimale!
 • Lojra të mëdha Celular
 • 100% Bilanci Përforcues
 • Luaj më shumë për të reduktuar kërkesat e basteve dhe për të fituar bileta falas për llotaritë javore dhe mujore.
 • Live Chat në dispozicion
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
Pronar

Cadell Limited N.V.

Data e krijimit

2015

Liçensë

Curacao, UK Gambling Commission

Përmbledhje

Gold Spins Casino është e pajisur me një librari mbresëlënëse lojërash nga zhvillues të tillë si Aristocrat, Betsoft, Cryptologic (WagerLogic), Elk Studios, Leander Games, Microgaming, NetEnt, NextGen Gaming, Nyx Interactive, Quickspin, Thunderkick, Cayetano Gaming, OMI Gaming. Zgjidhni mënyrën tuaj për të luajtur në platformat mobile ose luani online në kompjuterin tuaj.

Kontrolluar

Cilësia është testuar imtësisht nga casinobonusesfinder.com

Metodat e Depozitave
 • MasterCard
 • Neteller
 • Visa
 • Skrill
 • Paysafe Card
 • Ukash
 • Maestro
 • POLi
Metodat e Tërheqjes
 • Neteller
 • Skrill
 • Bank Wire Transfer
Koha e pagesës

ewallets

24-48 hours

karta krediti / debiti

not offered

transferta bankare

2-5 days

çek

not offered

koha e pritjes

24-48 hours
Gjuhë
Kazino Software
 • Aristocrat
 • Betsoft
 • Cryptologic (WagerLogic)
 • Elk Studios
 • Leander Games
 • Microgaming
 • NetEnt
 • NextGen Gaming
 • Nyx Interactive
 • Quickspin
 • Thunderkick
 • Cayetano Gaming
 • OMI Gaming
Kontakte

Faqja e internetit

http://www.goldspins.com

Email

support mail: [email protected]

Telefon

Vlerësimet e Lojtarëve të Gold Spins Casino

(0 Vlerësimet)

Shkruaj një Vlerësim

Name Please enter your name
Email Please enter correct email
Total: Please enter your rating
150 characters left Maximum number of characters: 1000 Message 150 characters left Maximum number of characters: 1000

Your comment was sent successfully!

Licensing authorities

UKGC UKGC
Curacao Curacao

Gold Spins Casino Lojëra

 • Slote
 • Ruletë
 • Video Poker
 • Bingo
 • Blackjack
 • Baccarat
 • Craps
 • Keno
 • Bileta Gërvishtëse

Llojet kazinove

 • Kazino me Lojëra në Çast
 • Kazino Aplikacion
 • Shkarko Kasino
 • Kazinotë e Pokerit
 • Kompani Bastesh
 • Kazino Live
 • Adresat e Bingos
 • No Account Casinos
 • Kazinotë e Reja

Platformat e Suportuara

 • Mobile
 • Tablet
 • Desktop

Bonus i Mireseardhjes në Gold Spins Casino

Gold Spins Casino Mbyllur

100% Bonus i Mireseardhjes at Gold Spins Casino

Gold Spins Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonus i Mireseardhjes: 100% deri në 100% Gold Spins Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Funksion Live Chat
 • Dizenjo Miqesore per Celular
 • 0-24 Afati Tërheqjes
 • Ofruesit e shumëfishtë të lojërave

Bonuset me Depozitë në Gold Spins Casino

Gold Spins Casino Mbyllur

£50 Bonusi Ringarkohet at Gold Spins Casino

Gold Spins Casino Mbyllur

Editors' rating:
-/10
We have not rated closed casinos
We have not rated closed casinos
Bonusi Ringarkohet: £50 deri në 25% Gold Spins Casino
Rishikim
Kodi Bonusit Nuk kërkohet
£20 Depozita Minimale
35x(d+b) Bast
UKGC UKGC Liçensë

Vlerësimi i përdoruesit

Karakteristika

 • Të mbështesë një numër të madh të monedhave / mundësitë e pagesës
 • Website Lehtësisht i Navigueshëm
 • Kazino Celular përfshira
 • Luaj lojëra elektronike video, karta rimbushëse, ruletë, poker dhe shkop polici
Problem Please select subject

Your feedback was sent successfully!

We use cookies as set out in our privacy policy. By clicking on this pop up, you agree to our policies.